Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ez igaz? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ez igaz? Tényleg elvárás manapság, hogy az első-második randin meglegyen a szex?

Figyelt kérdés

Én még abban a hitben kerestem a párom, hogy lehetséges pár hétig randizgatni, mielőtt lefeküdnél a másikkal. Erre néhány mondatot sem lehet úgy váltani senkivel, hogy ne hozza fel a szex-témát, ma pedig közölte velem egy pasi, hogy ebben a rohanó világban már alap, hogy egy-két találkozó után jön a szex, mert ez fontos egy jó kapcsolathoz.


30 éves nő vagyok, de ennyire régimódi lennék?



2020. jún. 10. 22:04
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg ők nem kapcsolatot keresnek. Ne legyél naiv, aki nem vár legalább a 6-8. találkozóig ott mindig benne van a pakliban, hogy csak szexre hajt.
2020. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor nem tartós kapcsolatra utazik az illető, hanem

néhány kellemes együttlétre, aztán annyi.


Előbb az ismerkedés, aztán, idővel bármi lehet.

Akárkivel lefeküdnél, akit még nem is ismersz?


A jó kapcsolathoz alapból az a fontos, hogy megismerjem a másikat.

Aki ezt neked be akarja magyarázni, az nem kíváncsi rád, csak a testedre.

2020. jún. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%
Figyi, én azért egy 6-8 randit adnék ennek, előtte biztos nem szexelnék. Nem is ismerem a másikat és őszintén, a tököm ki van már ezzel a felületes, sekélyes, instant élményeket harácsoló társadalommal. Mindenhol ez megy, aztán ha jön egy normális férfi, ő fogja megszívni, mert a nők már nem fognak bízni benne. F
2020. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
87%
Én nem érzem magam régimódinak, de mi majdnem 3 hónap után feküdtünk le, pedig alapvetően már 1 éve ismertük egymást. Nem látom be miért kellene rohanni. Ez nem azt jelenti, hogy semmi nem lehet addig. Az én barátom pl nem akarta addig amíg nem voltam nyugodt amiatt, hogy nem csak szexet akar. A türelmes magatartásával pedig bizonyított, így az első élmény vele olyan lehetett amikor kétségek már nem voltak.
2020. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Ramos ökle ***** válasza:
83%

Régen is voltak ilyenek, most is vannak.

Egyeseknek elvárás ez, másoknak nem.

Nincs konkrét válasz, nem volt szerencséd. Vagy azok kaptak tőled esélyt, akiknek nem kellett volna. Egyszer talán majd lesz olyan, aki nem akar a második randin ledönteni.

2020. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

"Én még abban a hitben kerestem a párom, hogy lehetséges pár hétig randizgatni, mielőtt lefeküdnél a másikkal."


Hát én három hónapig randizgattam. Jöttünk-mentünk, rengeteget beszélgettünk. S aztán jött csak a csók. És még mindig nem az ágy.

És nagyon szép volt ez a fokozatos kibontakozás.


Czeizel Endrének volt anno egy sorozata a párkapcsolatokról.

Megmaradt az a gondolata, hogy:

gyertyafényes vacsora. Feltálalja a pincér az aperitifet. Aztán az előételt. Aztán egy pohár italt. Majd jön a fő étel, a leves, a sültek és a körítés, a saláták, pezsgő, desszert, kávé. És nem habzsol az ember, hanem ízlelgeti, kiélvezi az ízharmóniákat, egymás után. Örömmel tölti el az aperitiftől a kávéig a szertartás, a fokozatosság tartalma és szépsége.


Aki már az elején ágyba akar téged vinni, az ettől a szépségtől, a lépések szépségétől, a tartalomtól fosztja meg önmagát és téged is.

.

Olyan, mintha az összes fogást egy nagy tálba öntené, és kapna egy moslékot.


Aki már az első két alkalommal

2020. jún. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Jó tudni, hogy nem vagyok egyedül ezzel a gondolkodással.


Az ilyen pasik miért nem ott vannak, ahol én keresem? :) Annyira kiborító, hogy nap-mint-nap ezzel találkozom. Gyakorlatilag még senkivel nem tudtam érdemben társalogni, és még engem hordanak le a végén.

Teljesen mindegy, hogy helyes-ronda, sportos-duci, mind ilyen volt... Tegnap pl. teljesen megörültem, mert rám írt egy átlagos srác, gondoltam végre más lesz, erre a második mondata az volt, hogy a komoly kapcsolathoz tudnia kell milyen a szex a partnerrel, és elég durván leoltott, amiért ki mertem fejteni a fenti véleményemet...


Remélem igazatok van és előbb-utóbb megtalálom, aki nekem való. ^^

2020. jún. 10. 22:35
 8/24 anonim ***** válasza:
89%

Ez mindig is így volt. Mármint hogy a férfiak azt szeretnék, hogy első mondat után vihessenek is ágyba. Ők azonnal meg tudnának bárkit dugni, akár egy fotó alapján.

De most őszintén: ezt kit érdekel??? Majd lefekszel vele, ha te is akarod. Tanuljon meg várni. Akinek nem tetszik, annak ott az ajtö.

2020. jún. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
11%
Dehogy elvárás! Már az is kész csoda, ha egy nő hajlandó randizni egy férfival.
2020. jún. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, az a pasi konkrétan hülyenek nézett téged. Én ilyen beszólás után azonnal távoznek.
2020. jún. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!