Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ez igaz? Tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ez igaz? Tényleg elvárás manapság, hogy az első-második randin meglegyen a szex?

Figyelt kérdés

Én még abban a hitben kerestem a párom, hogy lehetséges pár hétig randizgatni, mielőtt lefeküdnél a másikkal. Erre néhány mondatot sem lehet úgy váltani senkivel, hogy ne hozza fel a szex-témát, ma pedig közölte velem egy pasi, hogy ebben a rohanó világban már alap, hogy egy-két találkozó után jön a szex, mert ez fontos egy jó kapcsolathoz.


30 éves nő vagyok, de ennyire régimódi lennék?



2020. jún. 10. 22:04
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Azt szoktam tenni. :) Szépen elköszönök és kész. De gyakorlatilag kár beléjük a kedvesség, mert utána persze csak jobban szidnak... XD

Jaaj, nekem. Lehet, hogy tényleg öreg vagyok ehhez... XD

2020. jún. 10. 22:44
 12/24 anonim ***** válasza:
40%
Kezdtem benned hinni a nagyiksznagydéig. 😃
2020. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
80%
Van, akinél alap és van, akinél nem. Nemtől függetlenül. Nevetséges, hogy egyesek ez alapján beállítanak másokat csak szexre menőnek és hasonlóknak. Nőjetek már fel. Ha valaki nem jön be nektek, akkor lapozzatok, de ne szidjatok senkit alaptalanul, mint az oviban.
2020. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
73%

Akinél alap, az szexpartnert keres.

Ennyi.

2020. jún. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
35%

#14: Aki 1 bites csőlátású, az csak a saját berögzült, gyerekes előítéleteit látja. Ennyi.

Szólok az évek óta házasságban élő haverom feleségének, hogy a srác amúgy csak szexpartnert keresett, mert a gyk-n pár frusztrált ember ezt mondta.

2020. jún. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Én interneten ismerkedtem nemrég,de ott is és az ismeretségi körömben is csak ezt tapasztaltam.Még a normálisan kezdődő beszélgetésekből is kb a 6.sor után már a szex volt a téma,némelyik már azon is kiakadt,hogy nem akartam két óra után személyesen találkozni.Ezek a pasik csak a szexre mennek,nagyon ismerkedni sem érdemes velük,mert ahogy megkapna le is lécelne.Valószínűleg nem jó helyen kerested eddig őket.:)
2020. jún. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem minden pasi ilyen. Ezek szerint csak ilyeneket fogtál ki.
2020. jún. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Isten ments! Én hosszú randi időszakra, romantikára vágyom! ☺
2020. jún. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Rajtam még régi szoftver fut, azaz nem tudnám elképzelni, hogy az első pár találkozás előtt bármilyen vonatkozásban előkerüljön a szex téma. Valahogy ezt olyan közönségesnek érzem. Ha még gyakorlatilag semmilyen igazi képem sincs a másikról, semmilyen érzés, élmény, tapasztalás nem köt hozzá, nem is érdekel, hogy milyen lehet vele szexelni. Meg mit kérdezzek pár levélváltás után? Hogy pl. szereti-e a fickóját meglovagolni? Hát kit érdekel, hogy egy idegen nő mit és hogy szeret?

Nem is értem, komolyan...

2020. jún. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
#15: te nagy okos. Total más, ha úgy alakul és megtörténik, vagy ha előre kijelenti valaki, márpedig, ő dugni akar. Az ilyent teljesen nyugodtan lehet elhajtani a csába.
2020. jún. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!