Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem ismerik el a nők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ismerik el a nők, hogy tényleg a felső 20% kell nekik, jelentsen ez bármit is számukra és ha nem kapják meg, akkor hisztiznek, egyedül maradnak vagy alkalmiznak?

Figyelt kérdés

Ahány ember, annyiféle, nem mindenki az izmos kigyúrtakra bukik, nem is mindenki a pénzes sikeres emberekre, ezért tűnik úgy, hogy "mindenki" megtalálja a párját.


Csakhogy ez egy csalóka tévedés.


Tekintsünk el a sztereotípiáktól és induljunk ki abból, hogy egy nő ha már elmegy veled randira vagy beszélget veled úgy, hogy nem titkolt az ismerkedési szándékod és számos lehetősége lenne kihátrálni belőle, akkor külsőre már megfelelsz neki. Tehát ez a része pipa.


Attól is tekintsünk el, hogy véletlenül mellélőttél és egy ügyvédet, orvost vagy egy 10000 követővel rendelkező influencer lányt szólítottál meg, miközben te még egy budapesti panellakást sem tudsz venni a megtakarításodból. Feltételezzük, hogy olyanokkal is beszélgetsz, aki egy szinten van veled és a családja sem gazdag. Tehát ezen a téren is összeilletek.


És itt jön a következő pont. Ha benned benned van az ambíció és ahelyett, hogy siránkoznál, hogy hova születtél (pedig higgyétek el, nehéz, mikor bárhova mész, a környezetedből csak a negatív gondolkodás árad) meg mennyivel többet kell küzdened azért, amit más készen kapott és csak bulizhatott meg élhetett, hanem aktívan teszel azért, hogy valamire juss, hogy több lábon állj, hogy ne egyik napról a másikra élj, akkor valahogy nem vagy elég izgalmas.


A veled egy szinten lévő nők vagy teljesen jól érzik magukat azon a szinten, amin vannak és nem is vágynak többre.


Vagy az ambíció számukra azt jelenti, hogy azonnal legyen látható eredménye a befektetett munkának és erőfeszítésnek, de ők lehetőleg önmagukon kívül nem tesznek bele semmit a kapcsolatba. Ezt úgy kell érteni, hogy "jaj de jó, hogy tanulsz, bár nekem kínai ez az egész, de tök jó, de én annyit nem teszek meg, hogy megpróbálok leszokni a cigiről vagy legalább néha arra a napi pár órára elfoglalom magam valamivel, olvasok egy könyvet vagy macskás videókat nézek, de nem próbálok benned naponta lelkifurdalást kelteni, hogy emiatt fogsz elveszíteni, mert mindig csak az önfejlesztés, ha meg lemondasz róla, akkor egy azért foglak elhagyni pár hónap múlva, mert nincs benned ambíció és nincs közös jövőnk mert mindketten csórók vagyunk."


Ezt tényleg teljesen reálisnak gondolják a nők, hogy valaki hozza ki a külsejéből is a maximumot, sportoljon, folyamatosan fejlessze önmagát, tanuljon, építsen karriert, keressen jól, de mellette folyamatosan a kapcsolattal is foglalkozzon és a közös jövő építése, lakásra, vállalkozás beindítására gyűjtés, stb. helyett a nő szórakoztatására szórja el a pénzt?


És hogy aki ezt bátran megteheti, mert jómódúnak született, az lesz az etalon, a standard, még ha csak a társadalom felső 20%-át teszik is ki?



2020. ápr. 24. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Ha azt a rengeteg idot es energiat amit ezen elmeletek gyartasara szansz, amivel megmagyarazod a sajat sikertelensegedet arra forditanad hogy fejlodj (fizikailag, szellemileg, anyagilag), tehat magad ertekesebb emberre tedd masok szemeben, jelentsen az ertek a kulonbozo embereknek kulonbozo dolgokat, osszefoglalo neven haladj az eleteddel, mar reg nem itt tartanal. Szivesen.
2020. ápr. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%

Túlságosan imádják magukat ahhoz, hogy belássák a saját hibáikat. Egómániás az összes.


A nők párválasztási szokásait így kell elképzelni:

4-es Julcsinak nem jó a 4-es férfi, neki legalább 6-os kell.

6-os Erzsinek nem jó a 6-os férfi, neki legalább 8-as kell.

Stb.


Ezt úgysem fogják bevallani, de hát ez van.

2020. ápr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Too long, didn't read.
2020. ápr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%

Én még soha nem olvastam azt hogy egy nő azt mondaná neki a férfiak nagyobbik része kéne. Sőt ami engem illet szerintem nincs 20% talán ha 5-10% az alapján akiket ismerek. A "nők" azzal mennek szembe amit a kifejtésed végén közölsz miszerint minden nőnek a férfiak (akármilyen szempontból kiválasztott 20%-a kell). Ez nettó bromság.

Ha igazad lenne csak a gazdag sikeres embereknek lenne párja. Ezzel szemben van a pedagógusoknak tűzoltóknak mentősöknek segédmunkásoknak egyszerű cégeknél dolgozó szakmunkásoknak stb. Na erre mi lehet a magyarázat?

"A veled egy szinten lévő nők vagy teljesen jól érzik magukat azon a szinten, amin vannak és nem is vágynak többre.



Vagy az ambíció számukra azt jelenti, hogy azonnal legyen látható eredménye a befektetett munkának és erőfeszítésnek, de ők lehetőleg önmagukon kívül nem tesznek bele semmit a kapcsolatba. " Tehát azok a nők akik szerinted egy szinten vannak veled vagy ingyenélő élősködők vagy köszönik jó nekik ahol vannak. És mindenki aki nem ők az magasan képzett (orvos stb.) vagy instás követő gyűjtő ergo így vagy úgy de sikeres abban amit csinál.

Én egyik sem vagyok... Most akkor vagy én vagyok a porszem a gépezetben vagy csak még nem jöttem rá hogy gazdag pasi kell akinek a pénzén szórakozhatok...

Na este még megálmodom mi a megoldás 🤷‍♀️

2020. ápr. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Igazából neked nem édes mindegy, hogy ki mi alapján keres és talál párt?
2020. ápr. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem néztem végig a világ összes férfiját, hogy tudjam, hány százalékukat ismerném meg szívesen, de hogy a meleg tejci után el tudj ma este alukázni, megosztom veled azt az infót, hogy Tinderen számoltam, hogy hány embert húzok jobbra az első 100-ból és 70-en biztos voltak. Onnantól az döntött, hogy hogy működik a beszélgetés.


Még egy dolog, ami miatt majd hazugnak nevezhetsz: a párom közel 30, előttem 6 barátnője volt és ugyanennyi emberrel feküdt le összesen. Nem álltak sorba nála a nők soha (ő bajuk).

2020. ápr. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Ezennel elismerem és kijelentem, hogy a férfiak közül, csak és kizárólag a felső 20%-ból választok!


Na jó, az esélyt a többinek is megadom, de nem tudnak élni vele. Kevésnek érzik magukat. Sajnálom.


Ne haragudj, de nem tehetek róla hogy a lúzerek valahogy nem bejövősek számomra.

2020. ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Oké, én elismerem. Csak a legjobb pasik jönnek be. Viszont sok-sok éve párkapcsolatban élek, tehát jutott a 20%-ból.
2020. ápr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

Na végre bevallották. A háborút ezennel megnyertük.


Mit találjunk ki legközelebb?

2020. ápr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
ELárulok egy titkot: mindenkinek a SAJÁT IGÉNYEINEK megfelelő ember kell, mondhatni mindenkinek van saját "felső 20%-a" aki bejön neki.
2020. ápr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!