Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló nők, miért érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló nők, miért érzem azt, h emberfeletti energiát kell belefektetnem abba, h nálatok akik többéves kapcsolaton, tapasztalatokon, nehézségeken vannak túl, jóban rosszban együtt voltatok, labdába rúghassak? 26F

Figyelt kérdés
Sok év alatt rengeteget átélhettek és emiatt kötődést érezhettek akármelyik, de leginkább a legutolsó volt párotok iránt. Viszont ha a kötődés már nem is létezik, mégis azt érzem, h ezt nekem felül kell teljesítenem valami módon nálatok csak éppen a hogyanját nem tudom..

2020. jún. 8. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Aki még kötődik az exhez, nem áll készen új kapcsolatra. Nincs semmi értelme ilyenre energiát fecsérelni.
2020. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert manapsag, aki mar tul van egy hosszabb kapcsolaton, az ketszer is meggondolja, hogy miert adja fel a szabadsagat megint.


En valahogy ugy latom, hogy a legtobb ember nem is akar igazi kapcsolatot, csak azt, hogy ne legyen egyedul, legyen valaki aki megdugja, vagy akit megdughat.


Amugy a kerdes megfogalmazasabol itelve, szerintem azert neked is van nehany komplexusod biztosan. Foleg a "nem vagyok eleg neki, ezert bizonyitanom kell"


En nem tudom, de szerintem, ha igazi a kapcsolat, akkor konnyeden megy a dolog, mert mindketten akarjatok.

2020. jún. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs teljesen igazad. Oké, biztos van, aki nem lépett túl az exen, de nem annál kell próbálkozni. Akik már túl vannak rajta és tényleg párt keresnek, nem csak egy pótlékot, azoknál azért van nehezebb dolgot, mert féltik magukat. Ahogy te is mondtad, tele vannak tapasztalattal, de szerelemmel is, fájdalommal. Lehet h az ex szarrá csalta őket. Ebben az esetben a legkisebb dologra is ugranak és az első apró gyanús dolognal kivagnak. Vannak kivételek persze, akik el tudják engedni a múltat, de a sebeket akkor is nehéz elfelehteni.
2020. szept. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!