Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiakat miért zavarja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat miért zavarja, hogy egy lány/nő szeret iszogatni? 18L

Figyelt kérdés
Soha nem szoktam törni/zúzni, vagy veszekedni egy kis pia után. Csak szeretek inni, és úgy tűnik, ez kb mindenkit zavar. Szerintem nem ártok vele senkinek, és nem bántok meg vele senkit. Nyilván nem iszok sokat, max 2 üveg bort, tovább nem igazán megyek, mert nem akarok rosszul lenni.
2020. jún. 5. 10:18
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Szoktak lenni érdekes szituációk, ha már a pénz szóba jött. Múltkor túlzásba vittem a kocsmázást, (csak időnként járok oda, mert hosszútávon nem éri meg) és amikor kiment belőlem a részegség, találtam magamnál 6 ezret. És lövésem sincs, hogy honnan került hozzám. De a pénz sosem kérdéses, valahogy mindig akad.
2020. jún. 5. 20:27
 32/45 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező, az pont egy szaxi ára.
2020. jún. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
60%
Leszptál valakit.
2020. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:
33# Nem, arra szoktam emlékezni. :)
2020. jún. 5. 20:38
 35/45 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem keresd azt a fazont aki éjjelente írja ki a saját alkesz kérdéseit, hamar meglenne a közös nevező kettőtök között. Ő ráadásul "profi" alkesz, nagy tapasztalattal a háta mögött, mesterként tekinthetsz majd rá.
2020. jún. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:
Á, tuti messze lakik, a jó arcok mindig az ország másik felén vannak. :/
2020. jún. 5. 20:41
 37/45 anonim ***** válasza:
67%

Csak ennyit iszol? Hát szégyen és gyalázat. Szokjál át a vodkára és abból próbálj napi két üveggel meginni. :)

Majd elmegyek a temetésedre néhány év múlva.

2020. jún. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Milyen büdös alkesz szagod lehet, ahogy párolog ki belőled ez a rengeteg pia.
2020. jún. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:
Magadon tapasztaltad?
2020. jún. 6. 11:46
 40/45 anonim ***** válasza:

Kérdező ha jól nézel ki akkor hozzám átjöhetsz inni!


30/F

2020. jún. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!