Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiakat miért zavarja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat miért zavarja, hogy egy lány/nő szeret iszogatni? 18L

Figyelt kérdés
Soha nem szoktam törni/zúzni, vagy veszekedni egy kis pia után. Csak szeretek inni, és úgy tűnik, ez kb mindenkit zavar. Szerintem nem ártok vele senkinek, és nem bántok meg vele senkit. Nyilván nem iszok sokat, max 2 üveg bort, tovább nem igazán megyek, mert nem akarok rosszul lenni.
2020. jún. 5. 10:18
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
63%

Az a gond sok esetben, hogy az alkohol miatt sokan nem tudnak parancsolni az ösztöneiknek, vágyaiknak és mondjuk akkor lépnek félre.


2 üveg bor? Ha egy héten többször is lemegy ennyi, az gáz. Ha egy hónapban, az oké.

2020. jún. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
58%
Azért NAGYON nem mindegy, hogy mondjuk két havonta, egy baráti összejövetelen iszol ennyit, vagy heti háromszor.
2020. jún. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
63%

#22


Mondjuk a két ÜVEG egy este alatt ugyanolyan rossz, mint a heti 3 alkalom. Minimálisan jobb, de aki be tud "dobni" 2 üveggel, az régen rossz. Igen tudom, az igazi alkesznek ez csak bemelegítő reggeli helyett, de ez nem menti fel a többieket.

2020. jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
77%

Számolgassunk, gyerekek!


Két palack bor ugye 1,5 L, azaz 1500 mL. 12 V/V%-os alkoholtartalommal számolva az 180 mL tiszta szesz. Ennyi alkohol kb. 0,5 L Unicumban van, ha 40 V/V%-kal számulunk. Most tökmindegy, hogy 1 óra vagy 3 óra alatt fogyasztja el valaki ezt a mennyiséget, egy alkalom az egy alkalom. Igencsak edzésben kell lennie annak a májnak, hogy ezt különösebb panaszok nélkül feldolgozza. Ez már masszív nagyivói szint 18 évesen, ha nem alkoholizmus.


Apropó Unicum, mikor gurítottál le egyszerre 0,5 L Unicumot különösebb gond nélkül?

2020. jún. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
73%
Akinek 55 kilosan másfél liter bor nem sok, az komoly alkesz.
2020. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Mennyi válasz... Végigolvastam. Az valóban kimaradt, hogy milyen gyakran iszom. Kb heti 5-6 alkalommal, de nem mindig iszok meg másfél liter bort, valamikor csak egy litert, meg hozzá valami töményet vagy sört. Nem megyek összejövetelekre, és nem este iszok, kész pazarlás alvás előtt inni. Reggel felkelek, azt iszogatok meg zenét hallgatok, közben meg csinálok ezt-azt. Egyébként nem tudom honnan veszitek, hogy az összes pénzem elmegy, vagy hogy pl (25-ös válaszolóból kiindulva) 55 kg vagyok... Nem értem, miért kell hamis dolgokat állítani. Oké, hogy nem írtam le valamit részletesen, de nem kell kitalálni dolgokat. Nem sok pénz megy el piára. 2 liter bort szoktam venni 1300 forintért, az 2 napig elég. Vagy 3 dl házi páleszt veszek 900-ért, stb... Bárhogy is számolom, havi 20-25-nél nem költök többet erre. Nem járok sehova, nem veszek magamnak ruhákat meg ilyen hülyeségeket, csak az alkohol van, és ennyi.
2020. jún. 5. 16:13
 27/45 anonim ***** válasza:
68%

26.


Remélem csak trollkodsz, mert ez így cseppet sem vicces, a merev alkoholizmus irányába tartasz és ilyen társaság vesz majd körbe a jövőben, amikor a korosztályod felhagy a bulizgatással... [link]

2020. jún. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
60%

Szoval majdnem minden nap reggeltől estig iszol, jobb napokon csak (!) 1 liter bort, plusz kis sör és tomeny.


Mondd, hogy trollkodsz és nem vagy 18 évesen masszív alkesz.

Amúgy szüleid ezt tétlenül nézik?


Keress fel egy addiktologiat. Alkoholista vagy nem is kicsit.

2020. jún. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
56%
És milyen munkahelyre mehetsz be matt részegen? Ha nem dolgozol, akkor kinek a pénzéből veszed a piát? Már rég kib*sztalak volna az utcára a szüleid helyében, gondolom ők pumpolják a pénzt az alkesz lányuknak.
2020. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
Senki nem ad nekem pénzt, a szüleim sohasem adtak nekem lóvét, és nem is kértem. Mivel sokat vagyok egyedül, így van időm inni és kijózanodni is, és nem reggeltől-estig iszok, mert akkor 3-4 liter bor is lecsúszna. Max 1-2 órán keresztül szoktam szórakozni, aztán leállok és folytatom a napi teendőket.
2020. jún. 5. 20:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!