Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden lány meg tudja fogni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány meg tudja fogni valamivel a férfiakat, csak én nem?

Figyelt kérdés

Sosem figyeltek rám a férfiak, nem bókoltak, nem udvaroltak.

Ismerőseim mind azt mesélik, mennyire romantikusan udvarolt nekik a párjuk vagy kérte meg a kezüket.


Milyen az a lány, aki megfogja a férfiakat?


2019. szept. 6. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
24%

Hazudj. Mindwn nő azt csinálja.

Alázd és szivasd a férfiakat. Majd állj össze egy olyannal aki ver vagy lelkileg terrorizál.

2019. szept. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne higyj el mindent, amit mondanak ezek a lányok :) Néha szeretjük icipicit kiszinezni a dolgokat és dicsekedni olyannal, ami nem vagy csak részben történt meg úgy, ahogy mondjuk.
2019. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

"Sosem figyeltek rám a férfiak, nem bókoltak, nem udvaroltak."


Gondolom észrevétlen szürke kisegér vagy. Miért nem akarsz ezen változtatni?

2019. szept. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

Én pont ilyen nőkkel próbálok ismerkedni szórakozó helyeken, akik picit visszafogottabbak, kevésbé feltünöek, picit csendesebb , zárkozottabb személyiségük van.


Csak unom már, hogy bármilyen riherongyot 5perc alatt fel lehetne szedni szexre, ezek a nők meg elutasítóak, pedig normálisan közeledek. Csak picit úgy állnak hozzá, hogy "nem alacsonyodnak le" arra a szintre, hogy valakivel ismerkedjenek szórakozó helyen, mert ott "férfiak úgyis csak megd.gni akarják".


Közben pont ezért élböl ignorálnak pl engem is, pedig komoly kapcsolatot szeretnék.


Annyira unom már, hogy kinézet alapján azonnal megítélnek nők, hogy persze én csak szexet akarok...


Attól hogy sok növel szexelhetnék, miért ne akarhatnék normális kapcsolatot?

2019. szept. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, nem vagy egyedül, én se. 👊


#4: Mert szórakozóhelyeken általában nem kapcsolati szándékkal ismerkednek az emberek... Én nem mondom, hogy nincsenek kivételek, de akkor is ez az átlag. Egy kávézóban is kaphatsz teát, de sokkal nagyobb a választék kávéból.

2019. szept. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#4 Úgy gondolom ōk nem állították rólad, hogy nem vagy alkalmas komoly kapcsolatra.. te meséled be magadnak ezeket. Lehet, hogy nekik egyszerūen csak nincs kedvük ismerkedni szórakozóhelyen (nem kötelezō), ettōl még nem ítélkeztek senki fölött. Aki nagyon zárkózott, annál meg lehet az is, hogy nem igazán vágyik partnerre.. tehát lesz*rja, hogy te mennyire vagy alkalmas komoly kapcsolatra.


Viccesnek tartom az ilyet, amikor a nō lekoptat olyan pasit, aki elkezd azon spekulálni, hogy miért koptatták le, s mindenfélét beleképzel a helyzetbe, hogy ō biztos megbántotta a nōt, vagy hogy nem volt elég jó, megalázva érzi magát, mert a nō lenézi ōt stb. Nem kötelezō pasizni, megtörténhet, hogy a nōnek nincs kedve bizonyos helyeken s helyzetekben ismerkedni veled, ettōl még nincs rossz véleménnyel rólad, sōt lehet, hogy semmilyen véleménye nincs egy idegenrōl.

2019. szept. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%

#6 nekem ezt sokszor megmondják.

Vagy a bnöjük mondja meg, hogy aki tetszik az "nem olyan"...


Birom ezt a sztereotípiák.

Férfias férfi kell. De az összes férfias férfi egy mocsok ..

2019. szept. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kitartás.

Rám se figyelnek fel általában, nem bókolnak, max. haverként elbeszélgetnek. Pedig nem vagyok visszafogott vagy zárkózott (nyilván túlságosan nyitott sem vagyok, de nem csak meghúzódok a sarokban egy beszélgetésnél). Aztán megismertem a páromat, aki valamit mégis meglátott bennem.

Javaslom inkább, hogy járj olyan társaságba, ahol van pl. valami hobbi (mondjuk túrázás, főzőtanfolyam, stb.), aztán inkább csak barátkozz, ne akarj egyből görcsösen kapcsolatot.

2019. szept. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!