Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon züllött a legtöbb 20-25 közötti lány? Kihasználja a pasikat, férfiakat, dobálják őket lelketlenül (persze ok ilyen pasi is van), leöregezik a 30-as férfiakat és nőket, hiszik, hogy rajtuk nem fog az idő!?

Figyelt kérdés
2017. márc. 5. 20:23
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Engem pl, 31 évesen pár hete dobott (de ez csak egy példa a sok közül)a 23 éves barátnőm, megcsalt, mert neki szabad, ő fiatal. Én már ,,vén csont vagyok", csak arra voltam jó, milyen egy érett ??? pasival szexelni, szórakozni. Meg rajta nem fog az idő, ő érte mindig odalesznek a férfiak, mert szép és gazdag családból való. Nem tudhatja mit hoz a jövő. már most 23 évesen 27-28-nak nézik a legtöbben a sok smink stb miatt. Nekem is megtetszett, érettebbnek néz ki a koránál stb. De a jelleme, hát megtudtam 4 hónapos kapcsolat során. 30 évesen már lehet 37-nek fog kinézni, akkor visszanyalhat még a fagyi. Lehet még ő is beteg vagy ráncos. Persze rosszat nem kívánok, csak hát fájdalmas ez a valóság. De ugye ezek nem érdeklik, hiába mondtam, hogy szálljon le a földre. Neki bármit szabad.
2017. márc. 5. 20:27
 2/23 anonim ***** válasza:
63%
Bárcsak ki tudnám használni őket lelketlenül, de nem megy.
2017. márc. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%
Szóval volt egy huszonéves baràtnőd, aki megbántott, és akkor már az összes huszonévez nő ilyen? ezt most Te sem gondolhatod komolyan...
2017. márc. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy vannak itt korlátolt gondolkozásúak. Nem arról van szó, hogy minden lány ilyen. Dehogy is. De nagyon sok. Ez a példa, csak egy volt, ami az enyém. Ez csak egy a millióból. Persze tudok még nagyon sok ilyen, vagy hasonló esetet.De egyszerűen főképp (ezen van a hangsúly) ezt tapasztalni. Tisztelet a kivételnek. Rendben?
2017. márc. 5. 20:43
 5/23 A kérdező kommentje:
Igen, itt a lelketlenülön van a hangsúly. Szerintem 10 ből 7-8 mai fiatal lány nem érdemli meg, hogy rendesen szeressék, mert visszaél vele. Egyszerűn velem is az a baj, hogy tudok szeretni, és persze, hogy nem a megfelelőt, aki viszont szeret. Tehát én is azon vagyok, hogy lelketlenül használni a nőket, egészen addig még nem jön az igazi. De sajnos sokszor az igazi is 1-2 év után csesz ki a másikkal.
2017. márc. 5. 20:46
 6/23 anonim ***** válasza:
44%
Oda se neki, majd fogják ezeket a lányokat is parkolópályára tenni, ha becsúszik nekik egy gyerkőc. Akkor majd nem fognak olyan lelkesen, csücsörítve szelfizgetni a tükör előtt. Most még azt hiszik, övék a világ, élni akarnak, egyébként meg a zárójelben leírt gondolatod pont, hogy nagyon lényeges: sok ilyen pasi is van. Carpe diem, egyszer vagyok fiatal és társai... Akkor ők nőként miért ne lehetnének ilyenek?
2017. márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Akkor keress 30ast, vagy ahhoz közelebbit. Amúgy is az jön le a kérdésedből, meg a hozzászólásaidból, hogy fiatal csitrinek tartod őket, míg az idősebbeket már higgadtabbnak. Akkor minek velük szenvedni? Ők is megöregszenek egyszer, és nem lesz örökre jó testük, szóval ha csak ezért vagy velük, akkor nem éri meg.
2017. márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
51%
Miért van az, hogy ilyen nyavajgós szerencsétlen a legtöbb 30-as pasi? Kifog egy jellemtelen barátnőt, itt nyalatja GYK-n a sebeit egy rakás ismeretlennel, és hiszi, hogy ettől nem tűnik szánalmas idiótának!?
2017. márc. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
39%

Ms. Korlátolt gondolkodású Nő is here...

Szóval... mi ez a hülye duma, hogy a huszonéves nők nagy része lelketlenül kihasználja a férfiakat? Én speciel egy ilyen nőt sem ismerek, gondoltál már arra, hogy rossz körökben mozogsz?

A màsik meg, hogy nem érdemelnek szeretetet... MINDENKI megérdemli azt, hogy valaki igazán szeresse! Ez nem ilyen megérdemli\nem érdemli dolog...Véleményem szerint ha valakit senki sem szeret akkor esélyt sem kap rá, hogy jó ember lehessen...

2017. márc. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

Utolsónak lehet igaza:

Olyan társaságban mozoghatsz ahol ez az általános. A többség nem ilyen.

Másrészt 30-as, 40-es nők közt is van az általad említett ugyanúgy.

2017. márc. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!