Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon züllött a legtöbb 20-25 közötti lány? Kihasználja a pasikat, férfiakat, dobálják őket lelketlenül (persze ok ilyen pasi is van), leöregezik a 30-as férfiakat és nőket, hiszik, hogy rajtuk nem fog az idő!?

Figyelt kérdés
2017. márc. 5. 20:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#20


Szép világ ez, de legalább te beismered, hogy ki fogod használni őket (vagy ronda vagy?)

2017. márc. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
De te most 20 évesen, 10 év múlva is ezt fogod érezni. Akkor már a férfiaknak nem leszel túl fiatal, látszani fog rajtad a kor. Lehet akkor majd téged csalnak meg. Ez kétélű.
2017. márc. 6. 13:38
 23/23 anonim ***** válasza:

én egy ilyet se ismerek, csak hallok ezekről a nőkről. a disznó férfiakról is csak hallani szoktam.

az oldalon pl mindig azon kárörvendenek a férfiak, hogy 30 évesen a nők hogy megszívják, nem kellenek majd senkinek. ez mondjuk hüyeség, mert 30 évesen még bőven jól néznek ki a nők, sokak szerint akkor érnek a csúcsra.

na meg az a férfi, aki 20 évesen se kell egy nőnek, az szerintem ne ringassa magát abba az álomba, hogy majd 30 éves kor felé ez majd nagyon megváltozik. ha normális az ember, akkor nem a kora miatt nem lesz senkije.

ha te 30 vagy, ő pedig 20, akkor érezheti ezt igazából. nem azért mert öreg vagy, hanem mert egy 30 és 20 éves életvitele azért más. a nővérem 30 éves, dolgozik, felnőtt, én meg 22 vagyok, egyetemre járok, nincs keresetem, még gyerek vagyok. szóval emiatt mondhatja, hogy "öreg" vagy. persze itt a csak egy hülye rbanc. :D de te se vagy jobb ezekkel a szövegekkel a kommentekben, úgyhogy nem sajnállak egyikőtöket se. :D

ez a férfiaknak nem leszel túl fiatal, miközben majd egyidősek lesznek kb... :D ismerek 40-es férfiakat, akik még a fiatal csajokat hajkurásszák. persze elképzelve biztos szép és jó, de a valóságban én úgy láttam nem ez a tapasztalat. ezek az emberek elég magányosak, nem túlzottan boldogok. nyilván van vaki igen, mint nőben is van ilyen, de az emberek többségének ez nem ideális.

2017. márc. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!