Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon züllött a legtöbb 20-25 közötti lány? Kihasználja a pasikat, férfiakat, dobálják őket lelketlenül (persze ok ilyen pasi is van), leöregezik a 30-as férfiakat és nőket, hiszik, hogy rajtuk nem fog az idő!?

Figyelt kérdés
2017. márc. 5. 20:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
76%
"dobálják őket" :D:D:D
2017. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
52%

#9


Mindenki megérdemli... Kivéve én az ismerőseim szerint.


Amúgy nem csak a nők ilyenek 20-25 között, hanem a férfiak, a melegek és a leszbikusok is. Ilyen a világ, ez a jövő. Szerencsére, a harmadik világháború szép írtást fog végezni köztünk fiatalok közt, az öregek meg ennek hatására halnak ki (nem lesz nyugdíjka). Talán a középkorúak (36-59 köztiek főleg) megússzák.

2017. márc. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Noblesse Oblige ***** válasza:
92%

Ok és okozat. Az élet egy társasjáték.

Miért tesz ilyet egy lány? Mert megteheti. Mert ennyit várnak tőle, vagy úgy mondjam: ennél többet nem várnak tőle.


Mindig meg az egymásra mutogatás, hogy miért ilyenek a férfiak, és miért ilyenek a nők. De addig nagyon kevesen jutnak el, hogy rájöjjenek, ez egy többszereplős játék. Nem úgy működik, hogy holnaptól megbeszéli az összes lány, hogy akkor a pasikat semmibe vesszük ez szent dogma. Mindig van valami amire reagálunk, amire ez a válaszreakció. Ez lélek esetén is így van. Van, hogy teljesen elmegyünk a csalitosba, mert ezzel védjük magunkat.


A kapcsolathoz bizalom kell. És igen, én 7 éves kapcsolatban vagyok a párommal de bő 1 évig sokszor voltam inkább úgy, hogy vágják le egy körfűrésszel a fél karom, minthogy teljesen megnyíljak a barátom előtt. Mert mit láttam? Sehol egy tartós kapcsolat, a korombeli fiúk csajozási szövege, hogy "haldoklik a kapcsolata, de én talán ráveszem, hogy lépjen". Anyám kapcsolata befuccsolt, a nagy szerelmek tönkre mentek... akkor mégis miért lenne más az én kapcsolatom?


De a párom 1 év balhé után végül megtanított szeretni és megtanított bízni. Őszintének lenni.

Én is féltem, voltam naív, pesszimista és kicsinyes.


A legtöbben már nem úgy mennek a kapcsolatba, hogy két egyenlő fél és hozzunk ki valami jót, hanem két ellenség, és a lényeg, hogy ki nyer a végén...


Szóval a bizalmatlanság ami eluralkodott az embereken, azt nehéz leküzdeni. A nőket ugyanúgy nem nézik semmibe, csak egy lyuknak. Akkor minek is legyen több mint egy lyuk? Beveszi a leszarom tablettát és azt mondja, hogy itt a puncim használd, de fizesd meg az árát!


Szerintem a problémák sokkal komplexebbek, mint amit itt a gyk nagyközönsége ki szokott hámozni (a minden nő K és minden pasi disznó).

2017. márc. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
42%

A kereslet kitermeli a kínálatot. Sajnos rá kell jönnöm, hogy a legtöbb férfinek bőven elég, ha egy lány szép, többre már nincs szükség. A lányok alkalmazkodtak a dologhoz, és tényleg pont ennyit tudnak nyújtani, kicsivel sem többet. Válogathatnak a sok férfi közt, mert szépek, és megtehetik, meg is teszik, és cserélgetik a jó pasikat, mint a ruháikat.

Ha nem lenne az, hogy egy nő a szépsége miatt ilyen kivételezésben részesülne, mint most, hanem más értékeik szerint lennének kezelve, akkor helyreállna az egyensúly.

Sajnos, aki most többre vágyik, annak meg kell találnia azokat, akiket még a mai világ nyomása sem tudott elkorcsosítani.

2017. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

#14



Akkor viszont a "disznó" férfiak is csak alkalmazkodtak a női elvárásokhoz. Játszd a menőt, keménykedj autóval, vitázz másokkal piti dolgokról stb.

2017. márc. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
22%

"MINDENKI megérdemli azt, hogy valaki igazán szeresse!"

Kivéve a csúnya, alacsony, kedves pasik.

2017. márc. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
93%
"Húsz évesen mindenki halhatatlan."
2017. márc. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Mert bárkit megkaphatnak. Legyünk őszinték: Egy 20-25 közötti fiatal, egészséges, átlagos csaj előtt nyitva a világ. Férfiak hada kiéhezetten áll a lábuk előtt. Mivel érzik, hogy ez a helyzet, nem igazán erőltetik magukat mélyebb tartalom vagy tartás terén.
2017. márc. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Volt páromra (23 évesen vezető helyettes egy gyárban mérnökként)is napjában 20 ismeretlen gyári munkás férfi írt rá, hogy jöjjön vele össze. Persze ő csak a szuperherceget várta, ami közben én egy átmenet voltam, egy állomás.
2017. márc. 6. 08:23
 20/23 anonim ***** válasza:

A 30-as férfiak tényleg nem fiatalok már,pláne egy 20-on éves lányhoz képest.Aki meg nem hajlandó leadni a szintet és magához való nőt választani,az meg nem várja el,hogy a 20-on éves,jól kinéző lányok leadják,és beérjék vele.Vagy csúnyábbal vagy,vagy kihasználnak,ennyi.Aki a másodikat válaztja az magának köszönje.

20/L

2017. márc. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!