Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, aki gyűlöli a férfiakat?

Figyelt kérdés
2017. szept. 24. 10:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Tele van veluk az oldal. Lecoptak mar a fel varost es mindenki otthagyta oket, stb.
2017. szept. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Nincs.

A legtöbbjük a hü(ly)éket gyűlöli.

2017. szept. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Itt szinte csak olyan van.
2017. szept. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy kikkel szoktatok innen beszélgetni, de én eddig kb 90%-ban teljesen normális nőket/lányokat ismertem meg az oldalon, egy sem volt férfigyűlölő.
2017. szept. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Én csak egy-egy betegesen gyűlölködő kommentet látok elvétve. Nem hiszem, hogy jellemző lenne. Mondjuk sokan már azt is férfigyűlöletnek veszik ha a házimunkában munkamegosztást várunk el....
2017. szept. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Akad 1-2 de őket sem férfigyűlölőnek hívnám, szimplán primitívnek.


Például a múltkor egy "hölgy" itt fejtegette, hogy aki férfiként egyedül van, az a selejt, és mindenkinek jobb, hogy egyedül van.


Ez például nem férfi gyűlölet, szimplán borzasztó primitívség.


A többséggel lehet érvek mentén beszélgetni, elég kevés az, aki tényleg csak hajtogatja a maga butaságát.

2017. szept. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szoktam látni ilyen kommenteket, de a többségre azért nem jellemző.

Én a rosszindulatú, idióta, felszínes embereket gyűlölöm nemtől függetlenül.


21/L

2017. szept. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Akad itt szép számmal, aki folyamatosan, válogatott sértésekkel gyalázza a férfiakat, ők azok egyben azok, akik nőgyűlölőt kiáltanak minden egyes kérdésre vagy a legkisebb, amúgy teljesen józan és sok esetben jogos kritikára. Na ők azok, akik itt most lapítanak.


Sokkal inkább jellemző, hogy a nők egyszerűen lenézik a férfiakat, méghozzá mélységesen és ennek hangot is adnak kellőképp. Mivel a társkeresésben a nők abszolút fölényes helyzetben vannak, hisz náluk a választási és döntési pozició, így könnyű megvetően lenézni azokat, akik a kedvükben kénytelen járni, hogy valamire jussanak a társkeresés terén.

2017. szept. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Vannak itt ilyen nőneműek, de lánynak azért nem nevezném őket. A hárpia, sárkány, némber stb. között találsz jobb meghatározásokat.
2017. szept. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem sem sok olyan van, aki gyűlöli a férfiakat. Többeknél viszont jellemző, hogy önmagát a férfiaknál különbnek tartja és úgy beszél róluk, mintha csak pár "egyed" lenne köztük, aki egyáltalán felér az ő nagyságukhoz. Természetesen van párjuk, aki mindenben partner, rajzolni nem lehetne tökéletesebbet (aki azért így is csak majdnem olyan jó mint ő).


Jellemző ismertetőjegyeik:

- felsőfokú végzettség (valamelyik büfészakon apu pénzéből)

- saját egzisztencia (örökölt lakás, apu által vett autó)

- magára igényes és ezt a másiktól is elvárja (szokott fürödni, illetve apu pénzéből igényesen öltözködik)

- magas elvárások a másikkal szemben, amiket szerinte természetesen ő is tud nyújtani (itt a hangsúly a "szerinte" szón van).


Miután ezeket leírta egy kérdés alá és kiosztott minden "fiúkát, pasikát", hogy hogyan képzelik azt, hogy ilyen semmirevalóak (tessék önismeretet tanulni, sportolni, így a sok kedves aranyos lány nem fog tudni társat találni magának), megeteti Cirmit és Nyávit, és a plüssmaciját átölelve nyugovóra tér:).


Természetesen ezzel nem azt akarom mondani, hogy az összes felsőfokú végzettséggel rendelkező nő ilyen, pont azt vettem észre, hogy akik valóban értékes diplomával rendelkeznek (pl. orvosi, tanári...), rájuk nem jellemző ez. Inkább hasonlít az újgazdagok viselkedéséhez, akik kivakaródtak a tömegből (legalábbis ezt hiszik) és most ettől egyből lenéznek mindenkit.

2017. szept. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!