Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiakat miért zavarja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat miért zavarja, hogy egy lány/nő szeret iszogatni? 18L

Figyelt kérdés
Soha nem szoktam törni/zúzni, vagy veszekedni egy kis pia után. Csak szeretek inni, és úgy tűnik, ez kb mindenkit zavar. Szerintem nem ártok vele senkinek, és nem bántok meg vele senkit. Nyilván nem iszok sokat, max 2 üveg bort, tovább nem igazán megyek, mert nem akarok rosszul lenni.
2020. jún. 5. 10:18
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
77%

"max 2 üveg bor"


😁😁😁😁😁😁😁😁😁


Ne legyél büszke magadra.


Mondjuk én férfiként már 2 deci bortól szédelgek, de legalább nem az alkoholizmus szövődményeibe fogok belehalni.

2020. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
83%
Én nem állok most neki minősítgetni, de basszus rengeteg olyan srác van, főleg korodbeli, aki szintén szeret inni. Miért nem egy olyannal jössz össze? Aztán tolhatjátok együtt.
2020. jún. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
78%
6-os vagyok. 14 éve nem iszok egy korty alkoholt sem. 4 évet vett el a normális életemből a pia. Azt hiszed viccből írtam. Nehéz megszabadulni tőle ha rákattantál. Próbáld meg hogy nem iszol egy kortyot sem kb 3 hétig.Ha nem bírod megállni alkesz vagy. Elvonási tünetek jelentkezhetnek esetleg.
2020. jún. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
73%
Max 2 üveg bor? Bírtam a piá régen, de már 1 üveg bortól fél napig hánytam meg fetrengtem másnaposan. Az,hogy rád nem ilyen hatással van, azt jelenti hogy alkesz vagy. Csodálkozol, hogy senkinek nem kellesz így? Ráadásul 18 évesen.
2020. jún. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
73%

Na mit mondtam...:D Nagyobb az öntatod mint az eszed.

Egy alkoholista tinilány aki kikéri magának ?!

A kérdés provokáció.

Csak hergelni jött a népet.

2020. jún. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
82%
Hát nem tudom, kedves kérdező... szerintem troll vagy. Ha nem, akkor tök jó lenne, ha kifejtenéd a véleményed. Ha már megtiszteltünk a válaszainkkal, legalább villanthatnál pár értelmes mondatot a témában. Magyarország tele van alkoholistákkal, és nehogy azt hidd, hogy mind egyszerű, tanulatlan ember! Most még önérzeteskedsz, de majd ha elkezd szétcsúszni az életed, akkor hiába sírsz. A kérdésedből azt veszem ki, hogy már most, 18 évesen is problémákat okoz a dolog, nevezetesen a párkapcsolat terén. Nem gondolkoztál el még rajta, hogy lehet, te ülsz fordítva a lovon, nem pedig a férfiak hülyék, akik nem akarják nyakukba venni az alkoholproblémád nyűgjét?
2020. jún. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező, kitől örökölted az alkoholizmusodat. Apukádtól vagy anyukádtól ?
2020. jún. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
79%
Semmi válasz... Biztos beütött a bor.
2020. jún. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
69%

Engem mindkét nemnél zavar. Ha még valaki 1-1 alkalommal iszik egy picit - tényleg picit 1 féldeci koccintásra vagy 1 üveg sör még rendben van. A baj ott kezdődik, hogy ő "iszogat" szerinte keveset, de valójában sokat.


Meg vannak a röhejes kifogások: "A bévitamin miatt kell", "Ööööö a hasfájás miatt kell!", "De hát ez orvosság!!!", "Csak hogy tudjak böfögni", "Há mer meleg van" "há mer hideg van" "Há mer boldogságra, szomorúságra, egészségünkre".

2020. jún. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
76%

Eliszod a pénzed és az agyad, már azt a keveset ami van.


Egyébként grat a kamukérdéshez 😀

2020. jún. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!