Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek mennyire fontos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire fontos, hogy a párotoknak diplomája legyen?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 29. 12:16
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
68%

Itt a lepontozások arról szólnak, hogy kinek mennyire sértik a saját véleményét. Röhejes ez a pontozósdi, én max 1+ és egy 1- lehetőséget adnék mindenkinek egy napra.


Egyébként meg ne tartsunk már ott, hogy a diplomát a kukából kell kitúrni, és milyen égő már az, ha valakinek van! Sőt, aki diplomás az életképtelen, mert hát egy szakmunkás mekkora király, mekkora élettapasztalattal bír, tuti vállalkozó stb.


Téééényleg? Én meg ismerek egy rakás olyan embert, aki lusta volt tanulni, iskolázatlanok, az életük meg nem ér 5Ft-ot. Ezzel szemben a diplomás barátaimnak jól menő cégeik vannak, nemzetközi kapcsolatokkal.


Igenis, egy egyetem/főiskola ad egy bizonyos irányt és tartást, marhára nem az ivászatról és a trógerkedésről szól. Igen, még egyszer leírom IGEN nekem FONTOS hogy a páromnak legyen diplomája.


Szóval: DIPLOMA, tudás, világszemlélet, életképesség. Ha van diplomája, de nem ilyen, tovább álltam.

2020. ápr. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
87%
Az a fontos, hogy szellemileg is partnerek legyünk egymás számára, egyezzen az értékrendünk és hasonló érdeklődési köreink legyenek (vagy legalább nyitottak legyünk arra, ami a másikat érdekli). Én orvos leszek, nehezen tudom elképzelni, hogy mondjuk egy segédmunkással legyünk egymás partnerei, de ha megismerek egyet és pozitívan csalódok ilyen téren, akkor nem fog különösebben foglalkoztatni, hogy nincs diplomája.
2020. ápr. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
34%

Itt mindenki, aki azt mondja, hogy nem fontos a diploma, felsorol egy csomó fontos szempontot (legyen állása, legyen életképes, szimpatikus, céltudatos, vonzereje, azonos világszemlélete, stb., stb.). Ezzel mind egyetértek.

És ezek mellett legyen diplomája. :)

24N

2020. ápr. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
36%

"Igenis, egy egyetem/főiskola ad egy bizonyos irányt és tartást, marhára nem az ivászatról és a trógerkedésről szól."



Ne feledd, hogy CSAK ÉS KIZÁRÓLAG az egyetem/fiskola szól az ivásról, és trógerkedésről.


A szakmunkások sem az iskolai időszakban, sem utána nem élnek ilyen életet, mindegyikük szín józan, se pia, se buli, etc.


Ha lumpen elemekkel akarsz találkozni, azt KIZÁRÓLAG felsőoktatási intézményben teheted, másol ez teljesen elképzelhetetlen :D

2020. ápr. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
5%
Igen számomra naggyon fontos. Mivel nekkem csak 7 kiseggittőm van és ezért nem is keresek sokat, ezért érdekelne engemet egy menő ügyvédnő vagy doktornő.
2020. ápr. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
57%

34. Pfffff... akkor a szakmunkások a józan életű mintapolgárok, tele tudással, életcéllal, pénzzel... Szerintem hagyjuk.


Én nem akarok vitatkozni feleslegesen olyan dolgokon, aminek nincs értelme.


Tényleg ott tartunk már, hogy egy diplomás húzza be fülét-farkát, mert hát ő csak egy alkesz tróger volt, majd 3-5 év múlva hozzávágtak egy diplomát, és eredj fiam! Ezzel szemben egy 2-3-as tanuló gyerek, aki kb. annyit tudott hogy elmegy egy akármilyen szakmára csak legyen helye, majd 18 évesen elment melózni egy építkezésre, az meg mekkora ember! Minden nőnek ez az álma! Hiszen ő melós, életképes, intelligens, széles ismeretekkel stb. Ezzel szemben a diploma csak egy könyvtár szakot jelent, ahova csak az életképtelen anyuci kedvencei járnak, mert ők életképtelenek és nem szeretnek dolgozni.


El kell végezni egy főiskolát vagy egyetemet, és utána visszatérni a kérdésre.


Alapvetően és sokkal több értelmes embert találok a diplomások között, mint a melósoknál. Nem nézek le semmilyen szakmát, mindenkinek helye van a világban, ezért tisztelem is őket, mindenkit.


Viszont egy kicsit uncsi már ez a diplomás vs. szakmunkás téma. Az meg remélem leesett mindenkinek, hogy az élet bármely területén találni ilyen vagy olyan embereket.


Ha meg valaki elvárásokat támaszt a párkapcsolatában vagy a párjával kapcsolatban, az meg nagyon is jól teszi!

2020. ápr. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
77%

#21: "Ezek ugye ilyen önigazolásra vannak csak, hogy elmondhassa az ember, hogy tényleg, a diploma nem fontos."


Nyilván. A Gyk alapvetően nem a tulkepzett, sikeres emberek gyujtohelye, hogy idejarjanak sírni.

2020. ápr. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
65%

"34. Pfffff... akkor a szakmunkások a józan életű mintapolgárok, tele tudással, életcéllal, pénzzel... Szerintem hagyjuk."


Pontosan! én még sosem láttam részeg kőművest, de a amikor a szabadbölcsész lányok szétszedik a kocsmát piásan...


Lumpolni csak a főiskolások szoktak

2020. ápr. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:

Kedves 29., én a 28. válaszadó vagyok.

Nos, az egyikük nem tanult, akiről beszéltem például katona volt. A másik meg nem is tervezett továbbtanulni, mert nem érdekelte az iskola.

Nyilván nem tizenévesekhez szól a kérdés, azért emeltem most ki a katonát. :)

2020. ápr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
6%

"Igenis, egy egyetem/főiskola ad egy bizonyos irányt és tartást"

Két egyetemi szakkal a hátam mögött kérdezem: mire gondolsz pontosan? Hogy meg kell tanulni magolni meg szép körmondatokban fogalmazni?

Utóbbinak veszem eddig csak hasznát, most kell munkajelentéseket írnom a home office során, és jól jön a gyakorlatom amivel összerizsáztam a beadandóimat. :D

Más konkrét, kézzel fogható hasznát nem igazán látom annak, hogy jártam egyetemre...

A párom nem diplomás, neki "csak" több szakmája van, és igazából kettőnk közül is ennyi különbséget látok ilyen téren, nem tud annyira szépen, nyakatekerten leírni egyszerű semmitmondó dolgokat. Nem írt még szakdolgozatot. :DDD

2020. ápr. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!