Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek fontos, hogy a párotokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek fontos, hogy a párotoknak hasonló legyen a keresete, mint a tiétek?

Figyelt kérdés

Éppen nincs párom, de randizgatok, interneten is ismerkedem, baráti körben is. Sokszor felmerül az a probléma, hogy az illető szimpatikus, külsőre is tetszik, de anyagi gondjai vannak vagy csak szűkösen él. Én magyarországi viszonylatban nagyon jól keresek és szeretem is élvezni az életet, amellett, a fizetésem 70%-80%-át félreteszem. Nem csak herdálom a pénzt. De szeretek jó éttermekben enni akár naponta, hétvégente elmenni wellnessezni vagy külföldre várost nézni, élményeket szerezni. Szeretek sportolni is, kipróbálni mindent. Fiatal vagyok, szeretem élvezni az életet, viszont nem szeretném fizetni az utazásokat, szállodákat, vacsorákat két főre, főleg egy olyan személynek akivel alig ismerjük egymást. Többek között ezért is vagyok egyedül, lemondani semmiképp sem szeretnék semmiről, mert ezeket a napokat, heteket, hónapokat sosem kapom vissza.


Másnak is van hasonló ismerkedési gondja?


2015. dec. 8. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem számít, csak ketten együtt meg tudjunk élni.
2015. dec. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keveset keresek,de megoldom, hogy sportolhassak rendszeresen, kirándulhassak minden héten belföldön, tipikus élménykereső ember vagyok, csak az a bibi, hogy amiket felsoroltál, nyilván nem tudom fizetni.Ami nekem élmény, te már unod. Nem tudnék a partneremmel tartani. Kompromisszumot kell kötni, itthon egy egyszerű kiránduláson is érhetnek élmények, ha a partnered izgalmas, azt ő is ki tudja fizetni és megalázva se érzi magát.N
2015. dec. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az a lényeg, hogy közel azonos legyen, az enyémnél kb. 30%-kal lehet kevesebb, azzal még el tud lenni két ember nélkülözés nélkül, kevesebbel már lennének anyagi gondok.
2015. dec. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem unom azokat a dolgokat, amik ingyen vannak vagy olcsók. Ugyanúgy élvezem a mozit, színházat, kiállításokat. Szeretek túrázni is,a beszélgetős estéket, stb. De szeretnék minél többet látni a világból, most hétvégére pl. a lübecki karácsonyi vásárt néztem ki (onnan származik a marcipán, amit nagyon szeretek).
2015. dec. 8. 15:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem érdekel, igazából még örülnék is ha többet keresne nálam a párom mert tudom,hogy elégedett lenne. Most egyenlõre tanulunk de én már dolgoztam ezért van némi megtakarításom õ még szeretne vinni erre arra szórakozni a magunk módján én még igyekszem úgy intézni,hogy Minden felesbe menjen.

Ha megtudunk élni a fizuból és késõbb családot alapítani nem számít ki keres többet.

2015. dec. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!