Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek mennyire fontos, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire fontos, hogy a párotoknak diplomája legyen?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 29. 12:16
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
76%

Mindig érdekelne, hogy mi ezeknek a kérdéseknek a lényege!?


Ezek ugye ilyen önigazolásra vannak csak, hogy elmondhassa az ember, hogy tényleg, a diploma nem fontos.


Csak azért kérdezem, mert egy egyszerű eldöntendő kérdésnél mindenki aki leírja, hogy neki fontos, azt lepontozzák.


Ha eleve nem lehet egy sima bináris esetben véleményt nyilvánítani az egyik választási lehetőségről, akkor a francnak feltenni a kérdést?

2020. ápr. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom, hogy régen hogyan volt, de ma már a diplomások közt is kb ugyanolyan arányban vannak suttyó parasztok, mint a nem diplomások közt.
2020. ápr. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
63%

Na neee!

Tiszelet a kivételnek nem érzem jól magam a legtöbb szakmunkás - vállalkozó társaságánban.

Legfőbb téma a pénz, vagyon. Mások és egymás pocskondiázása szívatása.

Melósokból aránylag kevesebb a kőbunkó, de akinek az Úr a 3-as IQ-jához vagyont adott....

1-2 nővel próbáloztam. 2-3 hétvégi együttlét után elég volt. Más érdeklődési kör, más stílus, más preferenciák,...

Azok a műkarmok, tetoválások, ruhák,.... Naaaa Neeee!

2020. ápr. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
87%
Ez a kerdeskor mar evekkel ezelott lefutott. Amig egyetemre jartam enis azt gondoltam fontos, aztan osszejottem valakivel akinek nem volt es aztan nem lett mar fontos, ma meg mar nagy ivben leszarom :D
2020. ápr. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
32%

"mindenki aki leírja, hogy neki fontos, azt lepontozzák."

Azt is, aki szerint nem fontos :D Amit nem értek, mit akarnak ezzel kompenzálni? "Argh, van diplomám, erre kiderül, hogy nem is fontos társkeresésnél? Downvote!"

2020. ápr. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
70%
Alapvető. Közös érdeklődés, célok, világnézet, humor. Ez mind nagyon fontos egy jó kapcsolathoz és kizártnak tartom, hogy egy maximum középfokú végzettségű emberrel mind meglegyen. A "nem a papír számít,csak legyen értelmes, intelligens", nálam nem játszik, ugyanis néhány kivételtől eltekintve ez nem jellemző a tanulatlan emberekre. Amit ők értelmesnek, meg intelligensnek gondolnak a maguk köreiben, a diplomások körében marhára nem ugyanazt jelenti. Természettudományos doktorim van, nem sok közös lenne bennünk valakivel, akinek diplomája sincs. Plusz nem lenne kedvem a kisebbségi komplexusai miatt szívni. Már tárgytalan, férjnél vagyok.
2020. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
0%
semenyire. legyen jó cicije, meg popsija, legyen jó az ágyban, csinos pofija. kb ennyi elég.
2020. ápr. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
83%

Nem a diploma, inkább az, hogy legyen tájékozott, tudjon velem miről beszélni, és legyen nyitott dolgokra. Legyen olvasott, stb. Az előző párom nem volt diplomás, és azokban a dolgokban, amik őt érdekelték, rendkívül tájékozott volt...DE! lehurrogta, amit én tanulok az egyetemen.

Tény, hogy most egy diplomás pali tetszik, mert eszméletlen intelligens, de az előző két párkapcsolatomban nem volt még diplomájuk a srácoknak a kor miatt is.

Szóval sokkal inkább az fontos, hogy legyen tájékozott, szerintem. És ne hurrogja le azt, ami engem érdekel.

2020. ápr. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:

"de az előző két párkapcsolatomban nem volt még diplomájuk a srácoknak a kor miatt is."


Igen, nyilván ez a kérdés a tiniknek, és a 20 éveseknek szól, ahol még senkinek nincs diplomája... Gondolom az sem nagyon érdekelt az előző párjaidnál, hogy milyen munkahelyük van, mert még tanult az összes...

2020. ápr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:

19-es válaszom miért lett lepontozva?

A kérdésre válaszoltam, mi nem hasznos benne?

2020. ápr. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!