Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nőként 2,8-as értékelést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőként 2,8-as értékelést kaptam photofeeler-en, akkor ideje beletörődnöm, hogy menthetetlenül ronda vagyok és sosem lesz senkim?

Figyelt kérdés
23/L

2020. ápr. 25. 10:58
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
36%
És nem vagyok "5 pontos" nő, köszike
2020. ápr. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
35%

"Nem mondom, hogy csúnya vagyok most se."

Első oldalon meg: "Kib*szott ronda nő vagyok"

Mekkora hazug vagy.


"Örülök, hogy ilyen kvara számon tartasz."

Igen, mert rohadt nehéz egy nappal ezelőttre visszaemlékezni. xD Főleg mikor karantén miatt alig csinál valamit az ember. Ez nem bizonyít semmit, csak azt, hogy a memóriám jobb mint a te kinézeted.

2020. ápr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

A #6 és a #27 én vagyok, nem a #21, #30 és a #31, ő más.

Ennek megfelelően én soha, sehol nem állítottam, hogy nem vagyok csúnya. Azt valószínűleg igen, hogy nem vagyok kövér, mert épp ellenkezőleg: piszkafa. És pont a rusnyadékságom miatt eszemben sincs sehová képet feltölteni + még pontoztatni is magam.

2020. ápr. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
44%
Mekkora hazug vagyok :D te idióta, különböztess már meg a másik 67%tol,ha már ennyire rohadtul unatkozol. Nem igaz, hogy nem tűnik fel, van fent más 67%os is a gyk-n, nemcsak én.
2020. ápr. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
Fénykép alapján értékelés... életemben eddig egy jó kép készült rólam, egy pillanatkép, azt se tudtam, hogy ép fényképeznek, a direktbe készült képek, ha más csinálja, ha saját magam, egytől-egyig hulladék mind. Igaz, a való életben sem vagyok egy jóképű gyerek.
2020. ápr. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
62%
En fent vagyok ott egy hete es egy szavatot sem kaotam. Az az oldal halott.
2020. ápr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Kinek mi a szép. Van , aki szerint egy szeplővel borított váll és kar pl. undorító, szerintem izgató :)
2020. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Én is rendkívül ronda vagyok, itt gyakorin is megmondták.

20F

2020. máj. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
63%
A nők mindig elkelnek. Férfiaknál szàmít a külső, hogy 8 felett legyenek, különben 0 matchük lesz, abból még nehéz csodát tenni...
2020. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!