Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nőként 2,8-as értékelést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőként 2,8-as értékelést kaptam photofeeler-en, akkor ideje beletörődnöm, hogy menthetetlenül ronda vagyok és sosem lesz senkim?

Figyelt kérdés
23/L

2020. ápr. 25. 10:58
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Én meg 5,2 pontot kaptam a vonzóságra. :D most mehetek Dunának én is?


Amúgy engem mindig sokkal idősebb férfiak találnak be, átlagban 20-40 évvel öregebbek nálam. Legutóbb közösségi oldalon bekövetett egy nyugdíjas papi meg egy 60 körüli férfi, akinek a lánya öregebbnek néz ki nálam. Na, gondolhatod, mennyire örülök.

2020. ápr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
61%

Lehet pasid amennyit csak akarsz.

A legfelső 10%-ból nem lesz pasid soha. Tudom, hogy ezt nőként nehéz megemészteni.

2020. ápr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
38%
Senki se várja a felső 10%ot. Tudom, gyk-s férfiként ezt fel se tudod dolgozni agyilag.
2020. ápr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
56%

[link]


Minden lány ilyesmi pasit akar, ha meg nem ilyen próbálkozik be nála, akkor jön a nincsen rendes pasi, meg minden pasi szemét.

2020. ápr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Úgy kaptad ezt az értékelést, hogy már megpróáltad kihozni magadból a legtöbbet? Mert ha nem, akkor erre rengeteg lehetőség van.
2020. ápr. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
64%
41%,légyszi hagyd ezt a modell srácot lógva. :D
2020. ápr. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
60%

#25 Milyen rengeteg lehetőség? Hagyjuk már!

Persze, egy rövid időre a ronda nőből is ki lehet hozni valamit. De nem lehet 24/7 profi sminkben, frizurával, előnyösnek tartott (csak épp számára kényelmetlen és "idegen") ruhákban mászkálni, így nem is érdemes csalni.

2020. ápr. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
76%
De lehet, hogy csak le kell fogynia, lehet, hogy rossz a bőre vagy ilyesmi. Ha meg nem, akkor plasztika, szerintem azzal sincs semmi baj, ha valaki jó helyre megy.
2020. ápr. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
52%

67% úgy csinálsz mintha világ csúnyája lennél, közben 5 pontot kaptál, az pont átlagos, se több, se kevesebb. Ne játszd a hattyú halálát. Amúgy meg tegnap egy másik kérdésnél azt mondtad nem vagy se csúnya, se kövér, erre itt meg már azt mondod csúnya vagy. ???


Inkább örülnél, hogy 5 pontos nő vagy. 5 pontos férfiként bszhatnád az életet.

2020. ápr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy csúnya vagyok most se. Örülök, hogy ilyen kvara számon tartasz. Nem tehetek róla, hogy bachatod az életed és gyk-n éled ki magad.
2020. ápr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!