Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nőként 2,8-as értékelést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőként 2,8-as értékelést kaptam photofeeler-en, akkor ideje beletörődnöm, hogy menthetetlenül ronda vagyok és sosem lesz senkim?

Figyelt kérdés
23/L

2020. ápr. 25. 10:58
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező (#10), akkor esetedben is egyértelmű...

Majd itt mindjárt jön néhány - egyébként szerencsés, jó külsejű - nő, aki megpróbálja beléd beszélni, hogy nem ezen múlik, biztos a kisugárzásod meg minden lófax, de el ne hidd.

2020. ápr. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

Én 5-től 7-ig kaptam már mindent (nyilván képbeállítástól is függ). Azt szerinted volt már barátnőm?


Szerintem legalább 8-asnak lenni kéne hozzá. ^.^

2020. ápr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
85%
Figyelj rám is mindig azt mondták,hogy miylen ronda vagyok,sokszor fintorogtak rám pasik,hallottam olyat is,hogy világ legrondábbja és hasonlók.Ennek ellenére azért valami furcsaságból néha olyan is volt,hogy nagyon durván jó nőnek tartottak. És most olyan baártom van aki "mese szépnek " tart és gyönyörűnek,olyanokat mond,hogy szépségkirálnyőnek is el tudna képzelni...és nem egyáltalán nem gáz pasi,sikeres,jó családból jött,nem néz ki rosszul stb. Csak azt akarom mondani,hogy lehet sok embernek ronda vagy,de hidd el,hogy azért akadnak olyanok akiknek meg gyönyörű vagy! Én is nagyon hálás vagyok,hogy tlaáltam olyan férfit aki annak lát engem és mindig kérdezi ohg miért vagyok önbizalomhináyos nem érti :D 26L
2020. ápr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
92%
Magamat élőben átlagosnak mondanám, képen elég ronda vagyok. Van ilyen, akiről szinte minden kép előnytelen. Szerintem nekem sem lenne 2 pontnál sokkal több. Ne képek értékeléséből indulj ki. Simán találkozhatsz olyannal, aki szépnek tart. Velem volt olyan, hogy egy nekem tetsző férfi egy nálam szerintem nem szebb, sőt külsőre előnytelenebb nőbe volt belehabarodva. Mert neki olyan személyisége és kisugárzása volt, ami nekem nem.
2020. ápr. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
93%

Fotók alapján eleve nehéz megítélni valakit.


Egyrészt az emberek egy része felrakja a tényleg profi, műtermi képét, mellettük az összes "lefotózott a haverom" kép nagyon bénának, sótlannak tűnik (mikor az egyik fele gyakorlatilag magazinban megjelentethető minőségű képekkel megy, a másik feléről meg kattintottak egyet mobillal).



Másrészt fotón sokat lehet rontani, javítani. Nekem például van egy árnyék mindig az arcomon, ami fotón kicsit csontváz szerűvé tesz. Azt hittem ezzel nem lehet mit csinálni. Aztán múltkor céges fotózáson egy profi 3 vaku mellett lekattintott úgy, hogy egy deka árnyék nem volt... Hűha, mondom, tudok ilyen jól kinézni? :)

2020. ápr. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

#13 Ebben nagyon vastagon benne lehet a mázli-faktor. Neked épp szerencséd volt. Más hasonló nőnek meg nincs.

Mellesleg még így se igyunk előre a medve bőrére. Ilyen esetekben sokkal gyakoribb a megcsalás, a 'jött jobb, úgyhogy kb. gondolkodás nélkül kidoblak' történet.

2020. ápr. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
36%
nincs abban olyan, h attractice, csak confident, authentic, fun. Én pasiként kaptam 14 szavazatból mindre 5.1 et, tehát átlagos.
2020. ápr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

> nincs abban olyan, h attractice, csak confident, authentic, fun. Én pasiként kaptam 14 szavazatból mindre 5.1 et, tehát átlagos.

Dating kategóriát próbáld.


Kérdező: regisztrálj Tinderre és próbáld meg. Én férfiként 5 körül szoktam kapni Photofeeleren és gyakorlatilag semmi sikerem. Nőknél viszont jóval lejjebb van az a határ, ahonnan senkinek nem kellenek.

2020. ápr. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó: igen, egy átlagos férfi a neten nagyjából senkinek sem kell, a való életben ha határozott, van kisugrzása, akkor talán. Ellenben egy nő, ha 2.8 as mint a kézedeő, már nagyjából minden 3. pasit be tudja vonzani, ha ő is akarja és tud a másik nemmel kommunikálni.
2020. ápr. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

"egy átlagos férfi a neten nagyjából senkinek sem kell"


Ez nem igaz, én például nagyon boldog lennék, ha egy átlagos férfi szóbaállna velem, de nem kellek nekik, ők is csak a szép lányok után futnak.

2020. ápr. 25. 12:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!