Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nőként 2,8-as értékelést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nőként 2,8-as értékelést kaptam photofeeler-en, akkor ideje beletörődnöm, hogy menthetetlenül ronda vagyok és sosem lesz senkim?

Figyelt kérdés
23/L

2020. ápr. 25. 10:58
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
87%
Az mi?
2020. ápr. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Noren1989 ***** válasza:
85%
Szerintem egyszerűen csak nem kéne szàmokkal jellemezni magad...
2020. ápr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
87%
Én sem tudom mi az,de gondolom ilyen kép alapján értékelés.Ez eleve hülyeség,mert minden képen másképp nézünk ki.Ha feltöltesz egy előnyösebb képet,jobb értékelést kapsz.Próbáld ki.Ahány féle kép,annyiféle különböző értékelés.Én némelyik képemen olyan ronda vagyok,hogy elkap a sírás,pedig élőben általában pozitív visszajelzéseket kapok.
2020. ápr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

Egy oldal, ahol emberek pontoznak a kinézeted alapján egy egytől tízig terjedő skálán.


Az "attractive" kategóriában lett 2,8 az átlagom.

2020. ápr. 25. 11:03
 5/39 anonim ***** válasza:
86%
Mutasd a képet!
2020. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
98%
Kib*szott ronda nő vagyok, de nekem ehhez nem kell photofeeleres értékelés, hogy tudjam. Látom a tükörbe nézve és a való életben is a reakciókon. Ezzel együtt azt is, hogy ha kellek is valakinek, az olyan alak, akit senki sem kívánna sem magának, sem a legjobb barátnőjének, sem a nővérének/húgának, de még az ellenségének is 2x meggondolná... Szerintem ez nem lehet kérdés, egyértelmű. Gondolom, az eddigi tapasztalataid is alátámasztják.
2020. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
95%
Ez hülyeség,valaki képen szörnyen fest,de élőben meg tök jól néz ki.És ez fordítva is igaz.
2020. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
94%
Ezt az oldalt gyorsan felejtsd el és ne tulajdoníts neki nagyobb jelentősséget!
2020. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Én is ronda vagyok, fogalmam sincs mi az a photofeeler, de van párom így is és rohadtul nem érdekel, hogy az embereknek mi a véleményük rólam.
2020. ápr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Nekem még sosem volt párom. Randira sem hívtak soha. Ha meg én próbálok ismerkedni, gyorsan leráznak.
2020. ápr. 25. 11:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!