Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van sok ember kiakadva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok ember kiakadva azon, hogy sokan nem jönnének össze mentális beteggel?

Figyelt kérdés
Én már voltam barátságban egyel, de iszonyatosan fárasztó és lehúzó, már rendesen rám is átragadtak a baromságai. Én értem, hogy mindenki párra vágyik, de először nem rendbe kéne tenni magunkat és aztán kapcsolatozni? Szorongás, önbizalomhiány, pánikbetegségek, depresszió, kisebbségi komplexusok, ezek a leggyakoribbak és teljesen tönkrevághatják a kapcsolatot, mert ezek a dolgok mindenre rányomják a bélyegüket. De nekik “jár a kapcsolat”’és el kell fogadni, szeretni őket mindennel együtt. Holott az ilyen emberek képtelenek egy normális, egészséges kapcsolatra, és ezt nem bántásból írom, hanem tényként. Miért olyan elfogadhatatlan ez?
2020. ápr. 17. 12:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

#20. Így van. :)

Sok embernek nincs komolyabb baja, mégsem mer a párja elé állni, és megmondani, hogy problémája van valamivel, változást szeretne a részéről. Inkább megy a megcsalás, kibeszélés, tiszteletlenkedés, és mindez a háta mögött. Olyan emberek által, akiknek nincsenek komolyabb mentális gondjaik.


Attól, hogy nekem mentális gondom van, még egy egyenes, becsületes, fejlődni vágyó és olvasott személynek tartom magam.

2020. ápr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem aki tényleg 100%-osan kizárja az ilyen embereket az életéből, az azért teszi mert már van benne tapasztalata.


Akik tapasztalat nélkül állítják itt biztosan, hogy nem jönnének össze mentális beteggel, azok az esetek nagy részében mégis megpróbálnák. Sokszor nem is könnyű felismerni, ha a másik nem mondja el. Csak akkor veszed észre hogy hatalmas a baj amikor már nyakig benne vagy, és elszáll a rózsaszín köd.

2020. ápr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
43%

Nem értem, hogy jön bárki ahhoz, hogy mást számonkérjen, hogy kivel miért nem jönne össze.

Hagy döntse már el mindenki, hogy akar mentális beteggel lenni vagy nem.

Szerintem aki feltudja mérni, hogy mivel jár ez, az nem akar.

2020. ápr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!