Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lejàratnàm magam ha felhivnàm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lejàratnàm magam ha felhivnàm? (25 n)

Figyelt kérdés

Ismerkedtem neten egy sraccal.kiderült egy helyen lakunk, nagyon aranyos volt es minden pillanatban online.

Ö amolyan asztalos féla foglalkozasu en penzügy irodai.

Ö amolyan farmerban jàro laza sracos tipus.

Sokat beszeltünk majd randirol.

Randikra altalaban nöieseben öltözöm kisebb smink szep haj lazàbb szexi cuccok,nem vagyok ronda.


De egyik nap ahogy végeztem a munkaban teljes vèletlen összefutottunk es meglàtott kosztumben ill szövetkabatban, meg joforman semmilyen konythyajjal, szemem égett a monitortol es le voltam fàradva szoval a legrosszabb formàmban.

Kiakadtam hogy uristen ez ö es igy lat meg, elsö pillanatban kb rosszul lettem nem tudom latta e rajtam.

Valtottunk pàr szot aztàn gyorsan eliszkoltam.


Igy kb lejött az mintha èg és föld lennénk, akik total nem passzolnak egymàshoz.


Ezutan vàltottunk cseten pàr kedves szot stb.

És eltünt. Az utolso üzeneteimet nem is olvassa vissza soha nem ir, es egy vonalon sincs soha online azota.


Nagyon zavar ez a helyzet igy. En ezt nem igy akartam. Szeretném ha tudnék vele talalkozni NEM a munkàsruhàmban es làtna valojàban hogy en sem karotnyelt diplomata vagyok hanem annàl böven lazàbb.


Mivel hiaba irok ra nem olvassa nem ir vissza, gondolom johogy szàndékosan ignoràlt es nem a teloja ment tönkre pont most, vagy nem érte baleset, vagy hasonlo véletlen, szerintem szandekosan ghostingol, most lemennék làbtörlöe ha neki àllnék hivogatni is? Lehet fel sem veszi es csak latja hogy he he még hivogat is. Es nem hiv vissza sem.


Probaljam letudni es ennyi?


2020. ápr. 11. 09:06
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

17

Az uj sracban amugy megfogott a videocset. Ez is erdekes.

Ugyanis halalpontosan ugyanugy ugyanazzal a tekintettel mosollyal fogadott mint az exem es elsö pillanatban belemcsapott az èrzés hogy nem is tudom. Nekem ö kell :)

2020. ápr. 11. 11:30
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinalj magadbol komplett hulyet,ez nem a kontyodrol szol vagy a kiskosztumrol, ha tetszenel, mindenben tetszenel neki. Nem fogtad meg, most meg zaklatod kvazi. Hagyd beken. Majd jon, akivel kolcsonos lesz.
2020. ápr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Az a tipik elégedett vagy büszke(?) "pasimosoly"amikor meglàt. Ez olyan ritka csak az exnel lattam mindig
2020. ápr. 11. 11:39
 24/29 A kérdező kommentje:
22 ezzel igyekszem. Ezèrt futok bele masikba hogy kibirjam hogy Neki nem irok nem hivom.
2020. ápr. 11. 11:40
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, sajnálom, de szinte biztos, hogy élőben már nem tetszettél neki. Nem tetszett a kisugárzásod, vagy lehet már ott érezte, hogy nem is vonzódik hozzád, vagy bármi. A pontos okot nem tudjuk, de 99,9%, hogy ha nem ír vissza, akkor meggondolta magát. Ne ámítsd magad olyanokkal, hogy biztos a viselkedésedből azt hitte, hogy neked nem jön be ő. Ha elutasítóan is viselkedtél, de tetszel neki, nem csinálna ilyet. Ha valaki nem ír vissza, azt nem érdekled, és ezt el kell fogadni.


A másik dolog pedig, hogy túlságosan függesz a férfiaktól. Egy ismerkedés nem jött össze, és rögtön egy másik karjaiba menekülsz? Aki ráadásul valószínűleg csak ágyba akar vinni, de téged ez sem zavar. Ennyire kiéhezett vagy?

Na meg amit utána írtál, hogy az exed mosolya jutott eszedbe arról a férfiról. Szerintem itt bajok vannak, ha az exedre gondolsz, és most valami olyan tetszik az új férfiban, ami az előző párodban is nagyon tetszett.


Szerintem kicsit gondolkozz el rajta, hogy miért is ennyire fontosak a férfiak az életedben? Miért vágysz ennyire rá? Mitől vagy ennyire magányos? Meg azt is át kéne rágnod, hogy milyen párra vágysz. Az exed mosolyát keresed? Vagy olyan kell, aki közel van? Vagy szexualitás kell? Mert nekem nem tiszta így, hogy mi alapján választasz férfit, és miért ennyire fontos, hogy legyen valakid. Fontos az önismeret, és, hogy ezeket bevalld magadnak.

2020. ápr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

De irtam azert mert az elsö srac akiröl irtam elinditott bennem valamit. Kimozditott a megszokott kis komfortzonàmbol. Es attol hogy eltünik ez az érzés még nem tünt el.

Ez miatt vagyok most ilyen amilyen.

De jeleztem a sracnak, az ujnak, mivel beszeltünk erröl marmint csak arrol hogy most abszolut nem a lapos dolgok hianyoznak az eletemböl mert ugye meg kellett nyitnom valahol öt hogy tudjam unalombol csetel e velem 2 pizza közt vagy mi van es kiderül egy a hullam meg latszik is higy kattog rajtam ezerrel.

Attol még tudja hogy ez lehet atmeneti bennem es bizonytalan is még velem kapcsolatban latszik hogy nem tud eligazodni rajtam teljesen mert ha nagyon nyomul akkor visszavonulot fujok ugyanis ne hagyom terelni a temat lessüöyedni olyan szintre hogy aztan arrol legyen szo milyen bugyi van rajtam. Nöként viselkedem vele azaz nem riherongyként es szépen ügyesen veszi is a lapot. Tudja kezelni a helyzetet. Eddig nem cseszte el a dolgokat.

2020. ápr. 11. 12:04
 27/29 anonim ***** válasza:
91%

Kifejezetten jó és segítőkész válaszokat kaptál itt, rengeteget lehetne tanulni belőlük, de úgy tűnik ignorálod őket. Amihez természetesen megvan a jogod, csak ha nekifutsz a falnak sokadjára, utólag ne a fal legyen a hibás.


A 25-ös is legutóbb jól összefoglalta: jóval több önismeret, önbizalom, határozottság, a görcsös kapcsolatfüggőség feloldása lenne jó irány.


Sok sikert a jövőben.

2020. ápr. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Mindenre reagaltam nem ignoraltam semmit. Max a reagàlàsom nem olvassàk csak.mert most azt irod mintha nem irtam volna semmit feletted talan 1 kommenttel. Hogy miert van ez bennem most. Tisztaban vagyok magammal.

Nem igy terveztem a hetveget es ezt nem akarom elfogadni egyszerüen.

2020. ápr. 11. 14:58
 29/29 anonim ***** válasza:
Nem kell ezeken pörögni, hogy hogyan lát. Aki vonzónak talál, az egy kinyúlt pólóban is annak fog látni, fölöslegesen gyártassz elméleteket a "nem a legjobb formában látott" dologról. Ha eltávolodott, az nem amiatt volt, mert látott kosztümben. (32/F)
2020. ápr. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!