Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lejàratnàm magam ha felhivnàm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lejàratnàm magam ha felhivnàm? (25 n)

Figyelt kérdés

Ismerkedtem neten egy sraccal.kiderült egy helyen lakunk, nagyon aranyos volt es minden pillanatban online.

Ö amolyan asztalos féla foglalkozasu en penzügy irodai.

Ö amolyan farmerban jàro laza sracos tipus.

Sokat beszeltünk majd randirol.

Randikra altalaban nöieseben öltözöm kisebb smink szep haj lazàbb szexi cuccok,nem vagyok ronda.


De egyik nap ahogy végeztem a munkaban teljes vèletlen összefutottunk es meglàtott kosztumben ill szövetkabatban, meg joforman semmilyen konythyajjal, szemem égett a monitortol es le voltam fàradva szoval a legrosszabb formàmban.

Kiakadtam hogy uristen ez ö es igy lat meg, elsö pillanatban kb rosszul lettem nem tudom latta e rajtam.

Valtottunk pàr szot aztàn gyorsan eliszkoltam.


Igy kb lejött az mintha èg és föld lennénk, akik total nem passzolnak egymàshoz.


Ezutan vàltottunk cseten pàr kedves szot stb.

És eltünt. Az utolso üzeneteimet nem is olvassa vissza soha nem ir, es egy vonalon sincs soha online azota.


Nagyon zavar ez a helyzet igy. En ezt nem igy akartam. Szeretném ha tudnék vele talalkozni NEM a munkàsruhàmban es làtna valojàban hogy en sem karotnyelt diplomata vagyok hanem annàl böven lazàbb.


Mivel hiaba irok ra nem olvassa nem ir vissza, gondolom johogy szàndékosan ignoràlt es nem a teloja ment tönkre pont most, vagy nem érte baleset, vagy hasonlo véletlen, szerintem szandekosan ghostingol, most lemennék làbtörlöe ha neki àllnék hivogatni is? Lehet fel sem veszi es csak latja hogy he he még hivogat is. Es nem hiv vissza sem.


Probaljam letudni es ennyi?


2020. ápr. 11. 09:06
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
"Figyelmedet" (bocs)
2020. ápr. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem észrevette hogy leráztad és ez rosszul esett neki.

Legalább is nekem ez esett volna rosszul, nem az hogy miként nézel ki.

Egy normális férfi elfogadja ha valaki nincs mindig a legjobb formájában, és mondjuk látszik rajta hogy fáradt a munkától. Szerintem ha ennyire bele vagy habarodva, jó lenne tisztázzad vele miért hanyatlik az ismerkedés. Lehet tanulsz belőle.

Ha valóban azért hanyatlik a dolog,mert kiábrándult belőled a kinézeted miatt úgy hogy belsőleg nem is ismer, akkor pedig megnyogodhatsz hogy jobb is így.

2020. ápr. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Ne várd, hogy egy srác, akit nyilvánvalóan nem érdekelsz többet mint nő, megírja az indokait neked, hogy miért nem tetszel neki többé. Nekem az a tapasztalatom, hogy a legtöbb ember számára annyira zavarbaejtő, kínos és lelkiismeret-furdalást keltő dolog ilyen levelet megírni, hogy önvédelemből inkább az ignorálást választják. Egyszerűen nem vesznek tudomást a létezésedről, megpróbálnak az életükből kiradírozni, hogy gondolniuk se kelljen rád. El akar felejteni, ezért felhívni nemcsak tolakodó, hanem tapintatlan dolog is volna. Hagyd békén!


A peches okokból (pl. pillanatnyi rossz kedélyállapot, kellemetlen körülmények, eső, zaj, stb.) rosszul sikerült első találkozásokról pedig az a tapasztalatom, hogy a legtöbb esetben nem lehet visszacsinálni, az ember nem kap második esélyt. Bele kell nyugodni, hogy egy dobásod volt és az nem nyert.

2020. ápr. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

A masik sràccal azert nincs lelkiisneretfurdalasom mert 100 hogy több nö van nala a pakliban elvegre netes ismerkedes.

Normalis hogy mindenki több emberrel csetel alakit aztan majd egyvalaki megfogja vagy nem. Most az mindegy kinek milyen a multja illetve ni a hattere.

Meg a legtöbb srac ugy nez ki unalombol van fent es nem hajtja demmi talan bnöje is van, de az uj sracban valahogy van az a tüz, az az akarom, ami bennem is. Pörög ir, rajta van a teman latni akar, màr most jönne. Nekem meg most igy pont erre van szüksegem.attol még lehet ugyanugy ugyanezt irhatja masoknak is. Nem tudom. De kb nem is erdekel csak jöjjön.


Megprobalok magambol nem hülyét csinalni es akkor nem hivogatom. De amugy be is csöngethetnék hozzà. Olyan durva hogy itt egy srac par fallal mellettem es nem szolhatok hozzà. Ez valami nem is tudom. Soha ilyen nem volt még velem.

2020. ápr. 11. 10:41
 15/29 A kérdező kommentje:

Es ha 12 nek van igaza?

Hogy azt hiszi rajta akadtam ki es ugye gyors el is "menekültem".ennyit latott belölem. Aztan meg teljes masrol irtam neki. Nem "fütöttem"a temat hogy de jo volt latni megint akarlak, meg ilyenek. Ezt teljesen kihagytam ugye mivel abszolut nem volt igy nekem jo.

2020. ápr. 11. 10:44
 16/29 anonim ***** válasza:
88%
Kérdező, te tudod, hogy miként viselkedtél vele mikor összefutottatok, de azért biztos nem olyan durván, hogy ne álljon veled többet szóba! Ha meg ilyen sértődős férfi létére...
2020. ápr. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Az itteni válaszaidból, és ahogy rögtön átugrottál az új srácra, nekem az ugrott be hogy talán a kisugárzásodban azt érezte nagyon kétségbeesett vagy. Úgy fogalmazol mintha évek óta jártatok volna ("űr van bennem"), amit egy másik férfire való akaszkodással próbálsz betölteni.


A másik hapsiról se tudsz semmit még és nagyon érdekesen írsz róla. Elhiszem hogy bejött, hogy többet szerettél volna, de semmi nem történt, még csak nem is találkoztatok eddig, és az egyik legnagyobb pozitívum amit vele szemben felhozol, hogy közel lakik, szinte - vagy ténylegesen, nem tudom - szomszédok vagytok.


Kicsit próbálj meg lazítani, nem a másikba kapaszkodni, hanem feltalálni magad és úgy is jól érezni. Vágysz egy kapcsolatra, intim közelségre, ez teljesen érződik, de nem kell fullba nyomni, vagy mindenki menekülni fog.


Nem szabadna hogy ekkora űr keletkezzen benned csak azért mert egy random netes faszi elutasított, akivel még randi sem volt. Lesz majd más, de annak nincs sok értelme hogy olyannal ismerkedsz aki nem is érdekel és amúgy is baromi messze lakik.

2020. ápr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Lehet igaza van! Akkor kérdezz rá hogy "ennyi volt az ismerkedés?" Vagy hogy megbántottad-e?

Beszélgetni/ismerkedni én is szeretek,de Te mindjárt találkozni is akarsz (úgy venni ki abból amit írsz)! Azzal még várhat, főleg ha kétségbeesésedbe csinálod!


F

2020. ápr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Nem random netes volt. Sokat beszeltünk. Plusz haverjaim is ismeri. Nem is idegen.


A masik sracnak nem tudom hogy jöhetek le.

Egyelöre kivancsi.


Aztan lehet ö sem ir majd.


Aztan plane megint a net lesz


Akkor kb ez valami ördögi kör most igy.

2020. ápr. 11. 11:26
 20/29 A kérdező kommentje:
18 ö akar talàlkozni. En huzom csak.:)de amugy en is, de nem most rögtön. :)
2020. ápr. 11. 11:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!