Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi után mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi után mennyire furcsa, ha esetleg felhívnám a nőt a lakásomra, valamilyen indokkal?

Figyelt kérdés
Hozzá tenném, hogy nem rövid távra tervezek. De jó lenne ha folytatnánk a randit nem feltét lenül, szex miatt, hanem csak úgy, borozgatni, filmezni, romantikázni egy kicsit...
2017. szept. 7. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Hát esélyes, hogy első és utolsó randi is lesz.
2017. szept. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hinném hogy csak azt akarod pont azért mert a lakásodra hívod .Sztem ezzel vàrj még talâlj ki vmi màst .
2017. szept. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz 1000%-ban klappolnia kellene mindennek, hogy én valakihez első randin felmenjek.
2017. szept. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Ha meglenne az összhang a randin, én felmennék, nem szoktam sokat várni ezzel. Szóval van, akinek furcsa, van, akinek nem.
2017. szept. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Célozgass rà és majd làtod merre felé hajlik.
2017. szept. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez eleg necces. Ha erzi, nem feltetlenul dugni akarsz, akkor lehet.
2017. szept. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kapufa 3... 2... 1...
2017. szept. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Diavolino44 ***** válasza:
35%
Egy kis trukk hatha bevalik. Mikor felhivod magadhoz a lakasodra, tedd hozza, hogy de ma nincs szex, mert faj a fejed/ mert eppen meg van/nagymamad alszik a szomszed szobaba, szoval valami kamu vicces indokot dobj be. Mert erre termeszetesen az lesz a reakcioja, hogy persze, hogy nincs szex az elso randin, mit gondolsz rolam, en nem olyan lany vagyok. ezzel elkerulheted azt, hogy te legyel a gyanus egy ejszakara torekvo tipikus ferfi. Aztan meg mikor ott van a laksaba, s megy a simi-simi akkor a romantika heveben a racionalitas sokszor megszunik.
2017. szept. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor még az első randi sem volt meg, de te már tudod is, hogy az az ember nem rövid távra kell? :D Hány éves vagy te?
2017. szept. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Basszus.


Általánosságban értem, hogy nem szoktam ilyet, hogy felvigyek valakit egy éjszakára és aztán elköszönjek.

Ha kell valaki az nem csak egy randira kell, ha találkozom valakivel akkor azért beszélgettem vele előtte egy kicsit és nagyjából be van határolva a személyisége,

és ez azt jelenti, hogy biztos nem olyan akivel csak egy ej zakát szeretnék. Természetesen nem vagyok gondolatolvasó agy turkász előfordulhat, hogy olyan aki ha tetszik is külsőleg de nem jön be a személyisége, na akkor inkább nem bonyolítom magamat, és tövűbb lépek.


A fenti esetet pedig arra értettem ha bejön a személyisége is és jól érezzük magunkat akkor talán lehetne így is folytatni az estét.

2017. szept. 8. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!