Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lejàratnàm magam ha felhivnàm?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lejàratnàm magam ha felhivnàm? (25 n)

Figyelt kérdés

Ismerkedtem neten egy sraccal.kiderült egy helyen lakunk, nagyon aranyos volt es minden pillanatban online.

Ö amolyan asztalos féla foglalkozasu en penzügy irodai.

Ö amolyan farmerban jàro laza sracos tipus.

Sokat beszeltünk majd randirol.

Randikra altalaban nöieseben öltözöm kisebb smink szep haj lazàbb szexi cuccok,nem vagyok ronda.


De egyik nap ahogy végeztem a munkaban teljes vèletlen összefutottunk es meglàtott kosztumben ill szövetkabatban, meg joforman semmilyen konythyajjal, szemem égett a monitortol es le voltam fàradva szoval a legrosszabb formàmban.

Kiakadtam hogy uristen ez ö es igy lat meg, elsö pillanatban kb rosszul lettem nem tudom latta e rajtam.

Valtottunk pàr szot aztàn gyorsan eliszkoltam.


Igy kb lejött az mintha èg és föld lennénk, akik total nem passzolnak egymàshoz.


Ezutan vàltottunk cseten pàr kedves szot stb.

És eltünt. Az utolso üzeneteimet nem is olvassa vissza soha nem ir, es egy vonalon sincs soha online azota.


Nagyon zavar ez a helyzet igy. En ezt nem igy akartam. Szeretném ha tudnék vele talalkozni NEM a munkàsruhàmban es làtna valojàban hogy en sem karotnyelt diplomata vagyok hanem annàl böven lazàbb.


Mivel hiaba irok ra nem olvassa nem ir vissza, gondolom johogy szàndékosan ignoràlt es nem a teloja ment tönkre pont most, vagy nem érte baleset, vagy hasonlo véletlen, szerintem szandekosan ghostingol, most lemennék làbtörlöe ha neki àllnék hivogatni is? Lehet fel sem veszi es csak latja hogy he he még hivogat is. Es nem hiv vissza sem.


Probaljam letudni es ennyi?


2020. ápr. 11. 09:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rápörögsz. Ő nem értékel annyira, mint te őt.
2020. ápr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Sok lenne már a telefon, igen. Írtál neki, nem olvassa el és nem válaszol azóta. Rendben van hogy nem így akartad a találkozást, de semmi olyan nem történt ami miatt rosszul kéne érezned magad. Ha ennyi miatt és alapján "dobott", akkor ne sajnáld hogy nem lett belőle több, mert ez nevetséges.
2020. ápr. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
76%
Nehogy elkezdd hívogatni! 🤦 Ennek már annyi, sajnálom. De mivel nem vagy ronda nő, hamar találsz másikat, szóval esetedben semmi nem indokolja, hogy "tapadj", lenullázd a méltóságod...
2020. ápr. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Ha nincs online se akkor nem lehet tényleg valami akadàlya hogy nem olvassa el és nem válaszol?

Szerintem ha szimpatikus vagy neki nem számít hogy milyen szituációban lát meg ez nem lehet az oka hogy ne keressen!De ha véletlen még is valakinek változhat a véleménye ilyen miatt akkor azért ne küzdj annyit!

31/F

2020. ápr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem se hívd fel. Írtál neki, ha akarja el tudja olvasni és válaszolni is tud.

A "munkásruhád" és a monitortól vörös szemeid is te vagy. Ez a hétköznapi éned, nem kell titkolni. Minden normális ember tudja, hogy a profilkép nem a hétköznapi valóság, hanem egy kirakatkép. Ha ő azt várta, hogy te minden pillanatban úgy nézz ki, mint a képen, akkor egyébként se illetek össze. Férfiként én sem munkaruhánkban járok randizni, és ne is várja el senki, hogy állandóan úgy nézzek ki.

2020. ápr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom tudta, hogy mivel foglalkozol.

Akkor tisztába kellett volna lennie azzal is, hogy az irodához tartozik egy öltözködési etikett.

Ha őt ez már most ennyire frusztrálja, ilyen komplexusa van, akkor jobb, ha hagyod a fenébe.

Szó sincs itt a kontyodról és a fáradt szemedről.

2020. ápr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
33%

Várom a hívásod.


Tisztelettel: Az álló karójú férfi.

2020. ápr. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Amugy priv kerdere a cseteléssel fogott meg. Nagyon tetszik minden. Es hogy joforman mellettem lakik.

Nem profilkep alapjan itelt meg, mert cserelgettünk sok spontan képet videot is küldtem ahol otthoni cuccban vagyok. Minden jo volt. Nem laposodtak a beszelgetesek.


Most probàlok lapozni illetve most miatta lett nekem igy egy masik srac is akivel szabàlyosan a most igy bennem kialakult ürt probalom ösztönösen is betölteni.

Mert miatta akiröl szo van kialakult mar bennem vmi, màr eljutottam odaig hogy hianyzik ha nem irt egy reggel, es most hogy kb 5 napja nem jelentkezik, igy egy masik sraccal irogatok ezerrel mint aki nem normalis. Vele szervezem a talalkozot. Hianyzik minden kontakt a szavak, a srac,a ffi. Es most ilyen lo nincs szamar is jo esetbe estem igy bele. Habàr aranyos a masik srac is de messze nincs multunk tegnap kezdtünk csetelni sokat kamuzik :D de ez egyelöre vicces. Meg mondta is. Videocseteltünk is 2 percre hogy lassuk egymast elöre. Es most kaoaszkodom ugy vkibe hogy igazabol amugy Ö hianyzik.


Lehet az is betett neki, hogy elsö pillanatban en tenyleg ledöbbentem. Magàra is vehette, hogy nekem ö nem tetszik. Elsö pillanatban belölem nem mosoly jött ki. Nagyon nem.


Ja es ezt is kerdezni akartam: amugy a koronavirus miatt honapokig nem talalkozhatnék senkivel nem érhetne hozzam? Csak mert az uj srac szeretne közeliteni es amugy felvetette ezt a kerdest.


Komolyan a fenti sracban legalabb annyi lenne benne hogy megirnà full targytalan ronda vagy nem kellesz nem igy gondoltam ne haragudj. Habar lehet ezzel se lenne jobb.

2020. ápr. 11. 10:05
 9/29 A kérdező kommentje:

Tenyleg szomszedom. Aztan messzebb van igy, mint aki 1000 km re is van. Elerhetetlen. Ez olyan durva.


Es ha mondjuk legközelebb is összefutunk? Akkor köszönjek es kerüljem ki? Mert offolt? Es égö lenne rakerdezni?

2020. ápr. 11. 10:07
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Köszönni kösszönhetsz neki!

De azzal hogy az Ő hiányát a másikkal próbálod pótolni, az kicsit fura megalázó a másik srác felé hogy ha úgy is beszélgetsz vele hogy csak terelni akarod a figyelmemet róla! Felbíztatod aztán lépsz?

Vírus miatt meg igen most nem ajánlott találkozni!

31/F

2020. ápr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!