Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek amikor nekem kin végighallgatni hogy ö miket takarit meg felujit stb?

Figyelt kérdés

Alapvetöen pörgös életem van es mindig el vagyok havazva.

Probalok ismerkedni stb es ugye màsok ilyeneket irnak hogy most fözök vacsi, bolt, ujitas


Nekem kegyetlen kinlodas ilyeneket hallgatni


De olyan üres az egesz.

Hiaba irok ezt azt csak elmegy felette, ugy sem lat bele hisz nem együtt van az eletünk.


Ha tema van az oke.


De ilyenek miatt irogatnak hogy elmondja falat fest. Ilyen miatt minek irnak?

Es ugye illik visszairni meg erdeklödni mert különben en vagyok a bunko


2020. ápr. 4. 10:40
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
55%
Egyébként en a mostani parommal kb kifulladtam témában az elso randin mar ilyenekrol beszélgettünk hogy mi a kedvenc allatod. De valahogy ereztem hogy a döcögős beszélgetés ellenére ezzel a sráccal lesz valami közös bennünk. Most mindenféléről el tudunk beszélgetni bár van ami őt sem érdekli de én se vagyok oda meg vissza az ő összes érdeklődési területéről. Ha nem tetszik a téma dobj be valamit en peldaul megkerdeztem egyszer hogy ha harom zenez választhatna ami leirja ot vagy jellemző ra mi lenne az. Elkezdtunk zeneket kuldozgetni egymasnak.
2020. ápr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
100%

En megertem a problemadat, mert nekem is volt szerencsem ilyen emberekhez es tenyleg nagyon faraszto tud lenni egy ido utan, hogy teljesen lenyegtelen dolgokkal zaklat.

Vannak emberek, akik valamiert szukseget erzik annak, hogy akar a legalkalmatlanabb pillanatban is jelentektelen dolgokkal bombazzak a masikat, es altalaban tenyleg csak magukrol tudnak beszelni, de azt sem erdekfeszito modon.

Szerintem hagyd ra az egeszet. Zard rovidre es keress olyat, akivel egy hullamhosszon vagytok, hiszen mindenki jobban jar igy. Egy elete van mindenkinek, nem erdemes olyan dolgokra pazarolni az idonket, amik csak stresszt valtanak ki belolunk.

2020. ápr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
48%
Tipikus mai pitsa vagy. Csak a saját szórakoztatásodra hajtasz, de agyad az nincs hogy ne fotóssal meg pecásokkal ismerkedj akik egész nap csak bámulnak valami...
2020. ápr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 A kérdező kommentje:

Nem füzök nagy reményeket hozzà. Én nem érzek olyat sem, hogy ennek ellenére lenne valami a levegöben köztünk. Igazàbol csak benne van a paklliban hogy lehet tevedek, ezert hagyom még nyitottan a dolgot.



Vagy forditva utolso. Lehet pont az ilyenek keresnek a maguk szorakoztatàsàra vkit. Hogy majd feldobja vki az uncsi életüket amiben màr az is hatalmas interakcio hogy pizzat visz egy futàr hozzà.

2020. ápr. 4. 13:44
 55/58 anonim ***** válasza:
86%

Különben miért nem az exekkel vagy ?


Míg megválaszolod, én raglettelek a falon egy hibára.

2020. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem jó lett a gletteles de a válaszodat nem látom :)
2020. ápr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
96%
Hehe, én is épp az első lakásomat csinálom. Csajokkal pedig tök jól lehet beszélgetni dekorációkról, ötletekről, színekről. Úgy tűnik te nem vagy kreatív alkat és téged untat az ilyesmi.
2020. ápr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
9%

Ismerős szitu :)


Nekem is kellett a pörgős élet, első melómban magánnyomozónak dolgoztam, másodikban ingatlankereskedőnek... néhány évvel később ismerkedésnél rájöttem, hogy az ottani sztorik nem megnyerőek társkeresésnél. Pl. Elutaztunk, és én említettem, hogy volt itt egy melóm, markolóval el kellett ásni a szomszéd házát a 3. szomszéd telkén, 6 méter mélyen, 4 izgalmas óra volt :)


Aztán leesett, hogy ezek a "mit főztem tegnap, mit vettem a boltban, milyen tapétát fogok venni, stb." semmilyen beszélgetések kellenek az átlag embereknek.


Én sem bírtam, a megoldás, hogy a vállalkozásomhoz kerestem titkárnőt, és 80 jelentkezőből ki tudtam választani azt, aki "izgalmasabbnak tűnik", és vele már jobban kijöttünk, megvolt a közös hang.

29/F

2020. ápr. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!