Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek amikor nekem kin végighallgatni hogy ö miket takarit meg felujit stb?

Figyelt kérdés

Alapvetöen pörgös életem van es mindig el vagyok havazva.

Probalok ismerkedni stb es ugye màsok ilyeneket irnak hogy most fözök vacsi, bolt, ujitas


Nekem kegyetlen kinlodas ilyeneket hallgatni


De olyan üres az egesz.

Hiaba irok ezt azt csak elmegy felette, ugy sem lat bele hisz nem együtt van az eletünk.


Ha tema van az oke.


De ilyenek miatt irogatnak hogy elmondja falat fest. Ilyen miatt minek irnak?

Es ugye illik visszairni meg erdeklödni mert különben en vagyok a bunko


2020. ápr. 4. 10:40
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:

16

Uristen èrtsd mar

Ezek a temai!!


Ezen aprobol ir!


Hogyö felkelt

Meg kavezik

Meg takarit

Meg pizzat rendel

Meg falat fest


Mi a fr.ncnak ir ha nincs mit irjon? Erröl szol a kerdes.

2020. ápr. 4. 11:59
 22/58 anonim ***** válasza:
100%

Szegény srác, akivel ismerkedsz!

Rosszindulatú vagy, indokolatlanul lenéző, ingerült, borús, túl komoly. Azt hiszed körülötted forog a világ, képtelen vagy megérteni a normális emberi gondolkodást.


Minden válasz ellened szól, te mégis kitartasz a saját igazad mellett. Elgondolkozhatnál azon, hogy esetleg veled van a baj, és neked kéne a jellemeden javítani.


Sajnos azonban valószínűleg úgysem fogod megérteni. Annyit tudok tanácsolni, hogy keress hozzád hasonló, sekélyes érzelmi intelligenciájú, világtól elidegenült embereket. Ennek az ismerkedésnek így semmi értelme. A fiút sem értem, hogy mit akar tőled, én biztosan nem foglalkoznék veled a helyében. Bár lehet nincs jobb választási lehetősége jelenleg.

2020. ápr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 A kérdező kommentje:

Lehet valszeg mindenki a srac helyébe tudja csak belekeptelni magàt es a masik oldalrol keptelen nyilatkozni.

Tisztelet a kivètelnek.


Csölàtàs megy

2020. ápr. 4. 12:03
 24/58 anonim ***** válasza:
100%
En próbáltam a te szemszögödből nézni, de egyértelműen azt látom, hogy nem jogosan vagy felháborodva. Te nem működsz normálisan, ami nem gond, nem lehet mindenki egyforma. Csak akkor olyan férfit keress, aki megfelelő neked.
2020. ápr. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 Noren1989 ***** válasza:
100%

Igazad lehet...tulajdonképp mit is vársz te ettől az ismerkedéstől? Percről percre újabb és újabb infók, prögöjön a mókuskerék?


Jelzem, a legtöbben nem így fogják fel.

Nem akarok igazándiból választ kapni erre a kérdésre, de egy jólmenő HR/MLM a szakmád? Esetleg khm, menedzser?

2020. ápr. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 A kérdező kommentje:

Nem volt màr olyan erzesetek mikor azt vàrjàtok mikor fejezi mar be anya a monologot es indulhass? Vagy a tanàr az okitàst?

Vagy a fönök amikor agyonmagyaràz 2 szoban elmondhato dolgot de fél oraig rinyàl ahelyett hogy mar menne? Vagy leallit a szomszed hot total lenyegtelen b.romsaggal?

2020. ápr. 4. 12:05
 27/58 anonim ***** válasza:
98%

Nekem is volt ilyen csaj randi partnerem.


Tudod, mit csináltam? Nem itt hisztiztem, és játszottam az agyam, hanem szépen elbúcsúztam tőle. Nem egymást kerestük, és ennyi.



El tudom képzelni, hogy milyen amikor a másiknak csak olyan témái vannak, amik téged halálra untatnak, és mindez úgy, hogy a te témáid szóba sem kerülnek.


Mivel ez egy felnőtt kapcsolati rovat, azt gondolná az ember, hogy nem hisztis 'tsa módjára reagálod le, hanem megoldod felnőtt módra.

2020. ápr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
82%

Hogy erted azt, hogy irtad, temazhatnatok az idorol?

Leirnal par konkret temat, mik azok, amikrol szivesen beszelgetnel?

2020. ápr. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A kérdező kommentje:

25 en nem traktàlok senkit azzal hogy mit fözök , takaritas közben nem rohanok hogy ezt eszeveszetten megosszam, HA van mit mondanom, agyalok vmin, kerdesek vannak bennem, szeretnék vmit, hianyzik a masik kivancsi vagyok ra, akkor irok csak. Nem pedig azert hogy elmondhassam azt hogy takaritok.


Birom azt is aki beköszön hogy szia. Es pont. Es ennyi. De miert köszönt mit akar minek irt?

2020. ápr. 4. 12:11
 30/58 anonim ***** válasza:
87%

"irom azt is aki beköszön hogy szia. Es pont. Es ennyi. De miert köszönt mit akar minek irt?"


LOL!


Ezt tipikusan a csajok csinálják, hozzá vannak szokva, hogy őket szórakoztatják, a pasik tepernek értük.


Te most kifogtál egy ilyen srácot, és meglepődtél :)

2020. ápr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!