Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek amikor nekem kin végighallgatni hogy ö miket takarit meg felujit stb?

Figyelt kérdés

Alapvetöen pörgös életem van es mindig el vagyok havazva.

Probalok ismerkedni stb es ugye màsok ilyeneket irnak hogy most fözök vacsi, bolt, ujitas


Nekem kegyetlen kinlodas ilyeneket hallgatni


De olyan üres az egesz.

Hiaba irok ezt azt csak elmegy felette, ugy sem lat bele hisz nem együtt van az eletünk.


Ha tema van az oke.


De ilyenek miatt irogatnak hogy elmondja falat fest. Ilyen miatt minek irnak?

Es ugye illik visszairni meg erdeklödni mert különben en vagyok a bunko


2020. ápr. 4. 10:40
1 2 3 4 5 6
 41/58 A kérdező kommentje:
Fentebb irtam pl en az idöröl is szivesen beszeltem volna, de félbevàg hogy pizzat rendel es a pizzakrol kellett beszelni.
2020. ápr. 4. 12:46
 42/58 A kérdező kommentje:
31.kommentem volt
2020. ápr. 4. 12:46
 43/58 A kérdező kommentje:
Egyszer fogok vele talàlkozni. Lecsekkolom hogy vele személyesen is ilyen e tàrsalogni es utàna lapozok tovàbb.
2020. ápr. 4. 12:48
 44/58 anonim ***** válasza:
100%

Húha, te sajnos képtelen vagy felfogni, amit mindenki ecsetel neked. Tudod mi kínszenvedés? Ilyen embereknek megpróbálni értelmes gondolatokat átadni.


Igazából a hibáidat úgysem fogod belátni. Szóval fölösleges ezt tovább húzni. Hogy mit csinálj? Arra már megkaptál minden választ. Csak azokra nem reflektálsz semmit.


-Ne ismerkedj olyannal, akivel nem találod a közös hangot. Ha kínszenvedés, minek erőlteted? Minél előbb szakítsd meg az ismerkedést és keress új partnert.

-Társkeresőn írd le milyen vagy, illetve mire vágysz a másikban.

-Próbáld meg te irányítani a beszélgetést. Ha ő eltereli a pizzára a szót, akkor ne kiakadj, hanem hozd fel újra a te témádat. KÉRDEZZ. Ha kérdezel úgyis válaszolnak.

-Ha annyira nem érdekel, amit ír, akkor ne játszd meg, hogy mégis. Akkor ne reagálj arra, hogy fürdeni megy, vagy csak írd, hogy oké. Észreveszi akkor legalább a srác, hogy téged nem érdekel ilyen kommunikáció.


Viselkedj már felnőtt ember létére!

Mivel problémás természetű vagy, neked nehezebb lesz a párkeresés, ezt fogadd el.

2020. ápr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/58 anonim ***** válasza:
80%

31 Szerintem igy mar ertheto amit irsz, csak annyira indulatosan fogalmaztal vegig, hogy nem jott le belole a konkret problema. Egy ismerkedes elejen szerintem is hihetetlen lelombozo ez, amikor irsz valamit, aztan elintezik valami tomondattal, plane, ha nem is a kerdesre valaszol. Gondolom ha mar egy eves kapcsolatban lennel valakivel, tegyuk fel egyutt is eltek, akkor nem akasztana ki annyira, ha rad ir, hogy pizzat rendel, mert akkor lehet ra valaszolni legalabb annyit, hogy neked is rendeljen, vagy eleve azert ir, hogy megkerdezze, te milyet kersz, igy rogton van ertelme az uzenetnek.

De mondjuk egy elso par napban amikor meg csak chateltek, ismerkedtek, akkor tenyleg hot felesleges info, mikor mas fontosabb dolgokrol is lehetne beszelgetni, hacsak nem azert irja, mert szeretne kiszurni a megszallott pizzagyuloloket xD De egyebkent ures info.

De szerintem nagyobb feneket keritesz a dolognak, mint kene, el kell engedni akivel nem lehet normalis beszelgetest folytatni es kesz. En offolnek mindenkit, aki mondjuk maximum 2-3 nap alatt sem kepes ilyen teren fejlodest mutatni.

2020. ápr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 A kérdező kommentje:

Köszi. Kerdezgetni fogok meg minden. A takaritas meg hasonlo témàt majd elterelem. Habàr hajlamosak àtvenni a szot. Ilyenekre.mert neki ez fontos.


Annyiban nehéz tenyleg, hogy olyan sràcok mint az exek, tényleg alig vannak. Akikkel siman el lehet nekem lenni és élni az életet nagyban az elsö pillanattol is, es milliot csetelni ha nincs jelen személyesen.


Nem pedig fennakadni huszadrangu dolgokon.


Huzom halogatom ugyan a talàlkozot, de gyors tul esek rajta, csak hogy megtudjam, rosszul gondolom e hogy vele en nem, vagy talàn tévedek.

2020. ápr. 4. 13:05
 47/58 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyilván nem ezekkel az emberekkel kell ismerkedned
2020. ápr. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 opened paradise ***** válasza:
86%

Ha így állsz hozzá, fölösleges találkoznod vele.


Illetve szerintem azért vagy ilyen, mert nem igazán akarsz tőle semmit sem. Ha olyan jönne, akiért valamiért kicsit rajongsz, az mondhatna bármit.

2020. ápr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
70%
48 Netes ismerkedesnel szerintem eleg nehez elore rajongani valakiert, akivel soha nem beszeltel semmit azelott. Mondjuk szerintem eloben is, de az mas tema, sokakat elvakit a vonzalom.
2020. ápr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 opened paradise ***** válasza:
Itt is valami hasonlóra gondoltam inkább.
2020. ápr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!