Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek meg/kerülje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kesra kérdése:

Hogyan ismerkedjek meg/kerüljek kapcsolatba egy majdnem ismerelten lánnyal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A szituáció a következő: adott egy lány, aki nagyon szimpatikusnak tűnik nekem és szívesen megismerkednék vele. Nem messze lakik tőlem (pár faluval arrébb) párszor már láttuk egymást élőben, de csak nagyon rövid ideig, így leszólítani sem volt lehetőségem. Valószínű, hogy érdekelhetem őt mert mindig összetalálkozott a tekintetünk. Az esély sajnos elég csekély rá, h megint összefussunk, mivel én nem a környéken dolgozok hanem kb 100 km-rél távolabb a lakhelyünktől. Annyi "szerencsém" van ,h van egy lány akivel régebben együtt dolgoztam és ő ennek a kiszemelt lánynak a barátnője, viszont vele is csak keveset beszélgettem eddig. Kérdés a következő: Ti hogyan ismerkednétek meg kerülnétek kapcsolatban ezzel a lánnyal a fentebb említett dolgokat figyelembe véve? :D Élőben szeretnék vele megismerkedni, netes ismerkedéssel nincsenek túl jó tapasztalataim. Válaszaitokat előre is köszi! :) (25/F)

2020. febr. 24. 00:08
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Sehogy.

"Valószínű, hogy érdekelhetem őt mert mindig összetalálkozott a tekintetünk."

Ez 99%, hogy csak a fejedben igaz.

2020. febr. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Előbb jelöld befacebookon,de ne likeold, ne írj neki üzit
2020. febr. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 Kicsit bővebben? :D
2020. febr. 24. 00:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Neten kell elkezdened. Legalább annyit, hogy pár szot beszéljetek és esetlegesen tudjatok egy randit szervezni.
2020. febr. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ismered a barátnőjét és jóba vagytok kérj tőle tanácsot óvatosan és diplomatikusan. És ha a lány örül mert a barátnőjének is tetszel akkor bemutathatna egymásnak titeket.
2020. febr. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Azt nem mondanám, h jóban vagyunk, olyan semmilyen állaptban vagyunk :D párszor cseréltünk pár szót és kb. ennyi. Ezért is kacifántos a rajta kenresztül vezető út is :D
2020. febr. 24. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!