Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokszor mosolyognak a nők ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor mosolyognak a nők ha kapcsolatba kerülök velük. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

26 vagyok, bulizós futókalandokon kívül nem volt barátnőm még. Mondjuk bulikon kívül nem mertem még soha próbálkozni. Úgy gondolom nem vagyok egy szépfiú. De sokszor van hogy mosolyognak rám a csajok. Ma a ruhaboltban mentem a pulthoz és jött az eladó csaj és végig ilyen furcsán mosolygott mint aki zavarban van. A húgom akkor viselkedik mindig úgy tapasztalataim szerint legalábbis. Amikor elmentem akkor is mosolygott és sokáig a szemembe nézett. Ilyen tegnap is volt a Tescoban. Egész csinos volt az a csaj is. Ahogy vettem el a cuccaimat legalább 5 másodpercig a szemembe nézett és mosolygott.

Nem vagyok fura, hetente járok fodrászhoz, nincsenek pattanásaim vagy hegeim. Sportolni is járok 180/80 vagyok.

Létezhet hogy jól vennék a közeledésemet? Eddig életemben ilyen idősebb 40-50 körüli nők flörtöltek még csak velem, azt észre is vettem.


2020. febr. 20. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb. a legegyértelműbb jelzés amit tudnak küldeni. Máskor mosolyogj vissza és figyeld a reakciót.
2020. febr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos szimpatikus nekik a kiemelkedő intellektusod.
2020. febr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Na vajon mit jelenthet? :D Üdv a való világban. Te miért mosolyogsz rá egy lányra? Persze, hogy bejössz neki :D
2020. febr. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori, Kerdesek.
2020. febr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Biztos tetszel nekik. Csak valamiért nem hiszed el.
2020. febr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Tetszel nekik, legalábbis nagyon szimpatikus vagy számukra, az biztos.
2020. febr. 21. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokat magyarázol bele ezekbe a szitukba. Ilyen helyzetben egy kereskedelmi aljalmazott egyik fő feladata, hogy jó érzéseket keltsen benned, hogy visdzajárj. Tudom, apám is ebben dolgozik. Ha mondjuk egy metrón vagy random az utcán lenne ez, akkor az más lenne, de ez így csak belemagyarázás.
2020. febr. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgyse merném őket randira hívni, csak eljátszottam a gondolattal, milyen jó lenne ha tetszenék nekik és azért viselkednének így. Jó lehet annak aki tényleg tudja magáról, észreveszi hogy tetszik valakinek.
2020. febr. 21. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!