Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek amikor nekem kin végighallgatni hogy ö miket takarit meg felujit stb?

Figyelt kérdés

Alapvetöen pörgös életem van es mindig el vagyok havazva.

Probalok ismerkedni stb es ugye màsok ilyeneket irnak hogy most fözök vacsi, bolt, ujitas


Nekem kegyetlen kinlodas ilyeneket hallgatni


De olyan üres az egesz.

Hiaba irok ezt azt csak elmegy felette, ugy sem lat bele hisz nem együtt van az eletünk.


Ha tema van az oke.


De ilyenek miatt irogatnak hogy elmondja falat fest. Ilyen miatt minek irnak?

Es ugye illik visszairni meg erdeklödni mert különben en vagyok a bunko


2020. ápr. 4. 10:40
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, megkérdezted, mit csinált, hogy telt a napja. Ő meg elmondta. Ha ennyire nem érdekel az, akivel ismerkedsz, kár erőltetni. Ne kérdezd meg udvariasságból, mit csinált ma, ha nem érdekel.

Amúgy én éppen egy remek japán író újabb lélegzetelállító könyvét olvasom. De ha ezt leírnám, ha te nem olvastad, vagy nem érdekel a japán irodalom, erre annyit mondasz: aha. És jó? Értem. És túl van tárgyalva, pont mint a falfestés.


Ha érdekel valaki, minden érdekel vele kapcsolatban, ha nem, akkor semmi. Ez az igazság.

2020. ápr. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 Noren1989 ***** válasza:
98%

Nyugi, nyugi.

A te írásképed sem az, ami miatt SOS visszaírnék.


Tehát zavar igazából, ha valaki beszámol az élete minden apróbb mozzanatáról, tevékenységéről. Nos, az a csodás ebben, hogy bármikor elmondhatod, hogy ez zavar, vagy neadjisten, feldobhatsz izgalmasabb, mélyebb témákat.

2020. ápr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
83%
Üdvözlet a való világba!
2020. ápr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:

Minden ismerkedes ilyen sablon semmilyen temakkal indul mert ugye az ember alapbol nem is fog rögtön kitarulkozni a maganéletéröl idegennek.

Amik engem foglalkoztatnak es amiket csinalok rengeteg minden azokra kb annyikat ir hogy biztos faradt leszel meg tulvallalod magad. Es amugy ez is ugy irritàl hogy miert hoz ki engem szànalomnak? Legközelebb le sem irom pl be kell mennem dolgozni(amugy imadom a munkam),mert abbol is azt hozza ki kitartast! En nem vagyok szanalom meg nem kinnal dolgozom. Megirom ugyan neki. De folyamat ez megy hogy egymas mellett beszelünk el idegennel.


En keptelen vagyok igy inditani kapcsolatot hogy ö falat fest.

Multkor egy randin meg azt ragozta a srac hogy epületeket fotoz.

Alig van oda vissza kommunikacio mert csak magukrol akarnak leginkabb beszelni aminek alapbol örülök is!csak ne ilyen üres lenne a temajuk.


Minden exemmel akivel kapcsolatom is lett soha az eletben ilyen nem volt hogy halalra untatnànk egymast. A haztartàs még téma sem volt annyira huszadrangu az életben.megcsinaljuk es pont.


De a kerdes azon apropobol hogy a csalad is az agyamra megy ilyen tekintetben. Nyugdijas egesz nap semmit nem csinal, en meg meg sem àllok es felhiv elmondani egy oran keresztül hogy mit hogyan föz, es muszaj hallgatnom különben leüvölti a fejem hogy nem lehet velem szoba allni.



Nem is tudom talaln az az erzes van bennem mondjuk mikor sorban àllsz es kimegy a kasszàs a helyéröl, vagy buszra varsz hogy màr herotod van es haladnal tovabb es kinlodsz

2020. ápr. 4. 10:57
 5/58 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne ezzel a sráccal ismerkedj, hanem keress olyat, akivel hasonlóan gondolkoztok a kommunikációról. Ennyi.


Engem ha érdekel valaki, akkor az semmivel nem tud untatni. Számomra érdekes, ahogy te látod a dolgokat. Ráadásul nem szánalom tárgya vagy a munkád miatt... nekem inkább úgy tűnik te nem érted a másik fél szavait.


Fejezd ki, hogy téged ez annyira nem érdekel. Legalább hamarabb rájön a srác is, hogy valószínűleg nem veled kéne ismerkednie.

2020. ápr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
100%

Nem egészen értem én sem, hogy mi a bajod.


De ha valakivel nem sikerül egy húron pendülni kommunikáció terén akkor én azt általában hagyom is. Keress olyat akivel pörög a téma, én is jobban szeretem azt.

2020. ápr. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
98%
Te milyen irritáló egy ember vagy. Szegény családod.
2020. ápr. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:

Eddig annyiban gondolkodott el rolam hogy lehet ö bele sem férne az idömbe.hàt nem irtam màr neki vissza hogy nem én vagyok a problema, aki körül tul sok minden van, hanem ö, aki körül semmi nincs. Ehelyett annyit irtam de hisz az emberek többsege ugy el ahogy én, mégis van párjuk es belefér az idejükbe. Söt még fèlre is lépnek sokan azaz mèg egy harmadik is belefèr az idejükbe miközben életük is van.


Es ilyen 2 mondatokban kifujt a dolog. Tèmàt vàlt. Hogy rendel pizzat en szoktam e.

2020. ápr. 4. 11:30
 9/58 A kérdező kommentje:

7 nem en vagyok irritalo inkabb azok akik ezt velem müvelik!


Kepzeld el magad hogy kenyszerböl egy unalmas elöadason vagy de kötelezö. Mindenkivel megesik hogy màr menne haladna. Vagy sokan depisek lesznek 4 fal közt .az ingerszegény embereket en nem birom. Te ol meddig hallgatnàd a szomszed nyugdijas nénit a viragokrol beszelni ugy öszinten??


Aki nem képes a masik oldalrol gobdolkodni ne is irjon. Az nem erti azt sem miröl szol a kerdes

2020. ápr. 4. 11:34
 10/58 anonim ***** válasza:
100%
Nincs vele baj, ne benne keresd a problémát. Ne erőltessétek ezt. Egyáltalán miért ismerkedsz vele? Mert ezek alapján nem vagytok egymáshoz valóak.
2020. ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!