Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek amikor nekem kin végighallgatni hogy ö miket takarit meg felujit stb?

Figyelt kérdés

Alapvetöen pörgös életem van es mindig el vagyok havazva.

Probalok ismerkedni stb es ugye màsok ilyeneket irnak hogy most fözök vacsi, bolt, ujitas


Nekem kegyetlen kinlodas ilyeneket hallgatni


De olyan üres az egesz.

Hiaba irok ezt azt csak elmegy felette, ugy sem lat bele hisz nem együtt van az eletünk.


Ha tema van az oke.


De ilyenek miatt irogatnak hogy elmondja falat fest. Ilyen miatt minek irnak?

Es ugye illik visszairni meg erdeklödni mert különben en vagyok a bunko


2020. ápr. 4. 10:40
1 2 3 4 5 6
 31/58 A kérdező kommentje:

28#

Szoval ö pedzegette hogy talan nem fèrnék az idejebe. Mire en irtam masoknak is hasonlo az elete mégis van parja.


En azon agyaltam hogy kifejthetnénk ezt bövebben neki kb milyen lehet a napirendje meg az enyem hogyan lenne egymasra idönk mikben tudnank közösen együttmüködni ö mivel tölti a szabadidejet ahhoz tudnék e kapcsolodni vagy ö hozzam miben tudna stb. Hogyan müködhetne együtt ö miket tervezne parkapcsolatban bnövel hogyan kepzeli el. Stb


Igy ertettem hogy nekem jo kis tema lett volna meg ertelme is erröl beszelni.


De neki be kellett vagnia hogy pizzat rendel en miket szoktam szeretek enni..


Nah szoval.

Örülök a kerdesnek ez jo kerdes volt vàlaszado :)

2020. ápr. 4. 12:15
 32/58 A kérdező kommentje:

27#

Igen ez is megy pont. Azaz tipli van. Ezert is tarskeresesi problema nalam.


Ezt a sracot is offolom majd aztan jön a kövi hasonlo akivel majd elalszom randin. Ez nekem mar sok igy. Ezert született a kerdes. Ki kene szàllnom ebböl az ördögi körböl.

2020. ápr. 4. 12:18
 33/58 A kérdező kommentje:

31 kommentem jac

*ö pedzegette hogy leher ö nem ferne az idömbe

2020. ápr. 4. 12:19
 34/58 A kérdező kommentje:

Es most irt hogy ö megy fürdeni!!!

Bomba hir komolyan.

2020. ápr. 4. 12:22
 35/58 anonim ***** válasza:
100%

Hú, nincs könnyű természeted.

Ha ez vigasztal, valszeg ők ugyanúgy agyf.szt kapnak tőled, mint te tőlük.

2020. ápr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
100%

Engem pár perc alatt teljesen lefárasztottál, kérdező. Ismerkedj úgy, hogy kiírod a társkeresőre, hogy milyen is vagy, mennyire fontos a munkád, illetve, hogy milyen társat keresel. Kész.


Biztos, hogy egy felnőtt nő vagy? Csak mert nem úgy viselkedsz.

2020. ápr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
80%
Veled egyébként az a baj, hogy buta vagy, nehezen elviselhető, rossz természetű. De pont az ellenkezőjéről vagy meggyőződve, és másokat nézel le.
2020. ápr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, egy kapcsolat akkor működik, ha fenntartjátok. Írásban ezért ótvar ismerkedni. Nem fog mindenki minden percben világmegváltó dolgokról írogatni. Értelek, unalmas, persze. De ha neki nincs témája és nem ír, akkor azért nyavalyogsz hogy lelépett, ő pedig nem akarna lelépni, csak nem tud mit írni most. Nem mindenki egyformán kommunikatív. Én érteném is a problémádat, én is beszélgettem rengeteg olyannal aki nem volt hozzám való ezért offoltam a dolgot, de ezt a tömény lenézést, ezt az undorító hozzáállást az élethez amit te mutatsz, nehéz tolerálni. Nem hallgatod meg az idősebbet, nem hallgatod meg az anyádat, a főnöködet, neked mindenki unalmas. Továbbra is fenntartom, hogy számomra az ilyen ember mint te a legunalmasabb. Képtelen vagy az elmélyülésre, az odafigyelésre. Nem tudod a szó szoros értelmében "meghallgatni" a másikat és most itt nem a netes ismerkedésről beszélek, hanem az itteni siralmas kommentjeidről. De legalább ez most rólad szól, nem róluk. Hurrá.
2020. ápr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 A kérdező kommentje:

Azokat peldanak hoztam fel pillanatnyi szituaciokat.

Nem arrol van szo hogy utàlnék mindenkit. Csak a jobb megertes miatt hoztam fel szituacios peldakat.


De az sem ment at akkor.

Es azok minösitenek bíràlnak pont, akik màsok lenézéséröl osztjàk az észt. Önmaguknak mondanak ellent.

2020. ápr. 4. 12:40
 40/58 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen, hogy ezt le kell írni valakinek... de akkor vezesd esetleg te a beszélgetést! Ha te az időbeosztásáról szeretnél csevegni, akkor kérdezd arról, érdeklődj sokat. Olyan nehéz ez? Felnőtt dolgozó nő vagy, de kommunikációt nem tudsz alakítani?


Most is itt hisztiztel. Itt van a szabadidőd. Tessék a sráccal beszélgetni, hozd fel a te annyira érdekfeszítő gondolataidat.

2020. ápr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!