Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek amikor nekem kin végighallgatni hogy ö miket takarit meg felujit stb?

Figyelt kérdés

Alapvetöen pörgös életem van es mindig el vagyok havazva.

Probalok ismerkedni stb es ugye màsok ilyeneket irnak hogy most fözök vacsi, bolt, ujitas


Nekem kegyetlen kinlodas ilyeneket hallgatni


De olyan üres az egesz.

Hiaba irok ezt azt csak elmegy felette, ugy sem lat bele hisz nem együtt van az eletünk.


Ha tema van az oke.


De ilyenek miatt irogatnak hogy elmondja falat fest. Ilyen miatt minek irnak?

Es ugye illik visszairni meg erdeklödni mert különben en vagyok a bunko


2020. ápr. 4. 10:40
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
97%

Te vagy itt az, aki senkit nem bír megérteni...

A szomszéd néni fecsegéseit nem hallgatnám sokáig, mert engem nem érdekel a szomszéd néni.


Ne hasonlítsd már a srácot, akivel párkapcsolatot akarsz alakítani, a szomszéd nénihez.... Ezt te sem gondolhatod komolyan.


Úgy teszel mintha rajtad kívül mindenki felszínes lenne, és nem lehet senkivel komoly témákról beszélgetni. De úgy tűnik itt nem erről van szó. Egyszerűen nem érdekel téged senki. De ez nem normális.


Mi az a téma amiről te beszélnél? Szerinted a munkád mondjuk érdekesebb, mint másnak a falfestése? Vagy a te életed fontosabb téma, mint a pizza?

2020. ápr. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
98%
Ne haragudj, de az is baromi unalmas, hogy te folyton pörögsz a munkahelyeden és el vagy havazva. Kit érdekel? Te ugyanolyan unalmas vagy, mint neked ők. Ha engem valaki érdekel és ő a háza csinosítgagásában leli örömét, szívesen meghallgatom. Vagy ha szeret főzni, meg ilyenek. Az a baj veled, hogy lenézed az embereket. Ne érts félre, olyan emberrel én sem kezdenék akivel soha nincs semmi közös témánk, de akkor már tudom, hogy az elejétől nem érdekel különösebben, és rövid úton meg is szakítom az ismerkedést. De van olyan, hogy még a hétvégi főzésről is érdekesen tud írni, na, az az ember az, akivel lehet lesz valami....
2020. ápr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 A kérdező kommentje:

Kivancsi vagyok mi visz arra ra bàrkit is hogy komolyan Azert irjon valakire hogy elmondhassa ö falat fest.

Hogyan gondolkodnak az ilyenek?

Kivancsi vagyok hogy valakinek Valoban ez a max èrdekesseg az életében amit mindenkepp meg kell hogy osszon? Akkor milyen valojaban annak az élete akinek ez mesélni valo nagy ujsàg?

2020. ápr. 4. 11:42
 14/58 A kérdező kommentje:

12#"Hiaba irok ezt azt csak elmegy felette, ugy sem lat bele hisz nem együtt van az eletünk."


En nem is traktalom a masikat ilyenekkel ezert sem


Amugy többször feltünt hogy a kèrdèsben leirok egy rakàs infot de olyan valaszok jönnek mintha nem is irtam volna semmit. Most vagy az értö olvasàs nem müjödik itt, vagy nem olvassàk el ugy vàlaszolnak.


Nem egyszer sajat magam kell ismetelgetni

2020. ápr. 4. 11:45
 15/58 anonim ***** válasza:
97%

Kapaszkodj meg! A vírus miatti bezártság időszakéban még rosszabb lesz, mivel ugye legtöbb embernek már munkája sincs, nem tud hová kimozdulni, még annyi téma sincs.

Úgy látom, te vagy az, akit csak a saját érdeklődési köre és élete köt le. Ez eléggé kiábrándito. Tudom, mire gondolsz egyébként, mert az élet sajnos nagyrészr hétköznapokból áll és én sem tudnék minden percben valami új és fenomenális témával előrukkolni. Mégis vannak levelezőpartnereim és bármit is írnak, mindíg több jön le, mert tudunk a sorok között olvasni ;) Szóval sokszor a gesztus fontosabb, mint maga a tartalom.

De egyébként miért nem dobsz fel akkor te érdekes témákat?

2020. ápr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
97%
Úúristen, valaki le merte írni azt, hogy falat festxD Te jó ég! Ezt eléggé túlreagálod, ha ilyen hisztis vagy, akkor nem érdemes veled sem ismerkedni.
2020. ápr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 A kérdező kommentje:

Irtam amikor pl temazhattunk volna az idöröl tèmat valtott hogy ö pizzat rendel.

Ha van vmi téma neki valagogy muszaj hozzafüznie mindig ilyen semleges semmit is.


Most latom 11 es 12 is unalmasnak talàl.

Nah kb erröl beszelek. Hogyan ismerkedjem igy ha ezt èrzem?


Nem birom a lenyegtelen infokat.


Oke hogy kapcsolattartàs legalabb de komolyan inkabb ne irna semmit mint ilyeneket. Mert ez miatt válaszra kenyszerit az ilyen üres fecsegeseire


Nem magam körül forgok. Az exeimmel egy pillanat nem volt ilyen köztünk soha.


De nekem ez àltalànos ujabban. Màr azon agyalok mit vigyek randira hogy kibirjam a nyugdijasklubb filinget.

2020. ápr. 4. 11:55
 18/58 anonim ***** válasza:
48%

Fiatal vagy még.. még a pörgés érdekel.



Majd 10 év múlva persze beleülsz abba a kész lakásba, amit a srác most újít fel, mert akkor már fontos lesz, de most még inkább a ...-on pörges foglalkoztat.


Ilyen ez

2020. ápr. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 Noren1989 ***** válasza:
100%

Szerintem ismerkedj a pörgős munkádban inkább, semmint online. Ott hozzá vannak szokva valószínű az emberek ehhez az attitűdhöz.


Kíméld meg a társkeresős férfiakat magadtól, légyszi!

Elhiszem, hogy masszív hiányod van, de ne ott vezesd le a frusztrációdat.


Exeid meg senkit sem érdekelnek :D

Remélem az ismerkedések során nem ezt szajkózod, hogy velük bezzeg más volt...

2020. ápr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
98%

"Amugy többször feltünt hogy a kèrdèsben leirok egy rakàs infot de olyan valaszok jönnek mintha nem is irtam volna semmit. Most vagy az értö olvasàs nem müjödik itt, vagy nem olvassàk el ugy vàlaszolnak."


Nem bmeg, nem az értő olvasás nem megy hanem konkrétan tolmács kellene ahhoz hogy a te írásodat ki lehessen hámozni. Gondolom annó a nyelvtan óra is unalmas volt.

2020. ápr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!