Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék megismerni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék megismerni olyan srácot, aki nincsen még kiégve?

Figyelt kérdés

Tényleg szinte minden alkalommal azt tapasztalom, amikor beszélek valakivel, hogy már annyira tönkretették a csalódásai, hogy már képtelen úgy viselkedni, meg úgy hozzáállni egy kapcsolathoz, mint egy normális ember.


Rosszul vagyok, amikor már egyből látom tarskereson is, hogy valaki direkt úgy pózol, meg direkt olyan dolgokat ír ki, ami szerinte bejön a lányoknak, de tartalom nincs mögötte, mert beszélgetésre már képtelen.

Vagy amikor azt látom, hogy csak megy a játszmazas, de igazából képtelen az elkötelezodesre.

Sok emberrel megbeszelni sem lehet semmit, mert egyből csak elmenekul, ez a reakció mindenre.


Egyre nehezebb elhinni, hogy létezik még olyan, akivel normálisan lehet ismerkedni, meg együtt lenni, és nem elcseszett érzelmileg.


24N


2020. márc. 6. 15:54
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
látod,én ezért hagytam fel a netes társkeresőkkel.....sőt egyszer kamu profilt is nyitottam,egy kamu képpel: én kaptam 2 levelet a kamu pedig kb 15-öt.......na erről ennyit....én egyenlőre a munkába menekülök.28éves férfi létemre azt sem tudom mi az a párkapcsolat.Kiégve még nem vagyok,de azért megvisel......
2020. márc. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!