Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék megismerni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék megismerni olyan srácot, aki nincsen még kiégve?

Figyelt kérdés

Tényleg szinte minden alkalommal azt tapasztalom, amikor beszélek valakivel, hogy már annyira tönkretették a csalódásai, hogy már képtelen úgy viselkedni, meg úgy hozzáállni egy kapcsolathoz, mint egy normális ember.


Rosszul vagyok, amikor már egyből látom tarskereson is, hogy valaki direkt úgy pózol, meg direkt olyan dolgokat ír ki, ami szerinte bejön a lányoknak, de tartalom nincs mögötte, mert beszélgetésre már képtelen.

Vagy amikor azt látom, hogy csak megy a játszmazas, de igazából képtelen az elkötelezodesre.

Sok emberrel megbeszelni sem lehet semmit, mert egyből csak elmenekul, ez a reakció mindenre.


Egyre nehezebb elhinni, hogy létezik még olyan, akivel normálisan lehet ismerkedni, meg együtt lenni, és nem elcseszett érzelmileg.


24N


2020. márc. 6. 15:54
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Én is ilyet keresnék, csak nőben.
2020. márc. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
78%
Jó kérdés.
2020. márc. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
33%
Majd írd meg, hogy mennyi privátor kaptál...
2020. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
18%
Én nem vagyok kiégve, mert nem volt még barátnőm.
2020. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
11%

Én tudok jól beszélgetni, ezt megerősíthetik a hosszabb ideig fennálló levelezéseim résztvevői, a kollégáim és az néhány jobb barátom.


De mivel rondább vagyok, mint igazából bármi a világon és szegény is, ezért ez "nem érvényes" általában. De sok haverom van viszonylag.

2020. márc. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

Férfiként ugyanezen gondolkodom, kb minden lánynak ott van A nagy exe, csalódásai stb, alig bíznak senkiben, feldolgozatlan érzelmeik vannak..


24/F

2020. márc. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
Ha 31 évesen még sose randiztam akkor nem lehetek kiégve. 😋
2020. márc. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
64%

Én nem vagyok kiégve.

Nem vagyok fent társkeresőkön, nincs nagy csajozós dumám, meg nem szoktam pózolni :)

De én is azt tapasztaltam, hogy egy kis beszélgetés után lelépnek válasz nélkül.

Bízok benne, hogy létezik még ilyen lány.

Hol szoktál ismerkedni?


30/f

2020. márc. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%

Szia, itt vagyok 26f :)


Teljes szivembol utalom a jatszmazast es amig amig ugy erzem hogy erdeklodest mutatsz utanam addig enis fogok utanad.

2020. márc. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
30%

"kb minden lánynak ott van A nagy exe, csalódásai stb, alig bíznak senkiben, feldolgozatlan érzelmeik vannak.."


Ugyanezt tapasztalom. Szinte még nem ismerkedtem olyan csajjal akinek ne lettek volna exbarát problémái, és ez fiatalokra is igaz, 18-19 évesen. Szinte lehetetlen "tiszta" lányt találni, akit még nem mérgeztek meg a csalódásai, 10-ból 9 ilyen.


Nyilván én sem vagyok tökéletes, csalódtam már, ejtettek rajtam sebeket, de én legalább nem próbálom ezeket eltitkolni (és majd később kiderülnek), valamint nem menekülök gyógykapcsolatokba előlük.


"Rosszul vagyok, amikor már egyből látom tarskereson is, hogy valaki direkt úgy pózol, meg direkt olyan dolgokat ír ki, ami szerinte bejön a lányoknak, de tartalom nincs mögötte, mert beszélgetésre már képtelen."


Amúgy ezt hogy kell elképzelni, kifejtenéd?

2020. márc. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!