Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék megismerni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék megismerni olyan srácot, aki nincsen még kiégve?

Figyelt kérdés

Tényleg szinte minden alkalommal azt tapasztalom, amikor beszélek valakivel, hogy már annyira tönkretették a csalódásai, hogy már képtelen úgy viselkedni, meg úgy hozzáállni egy kapcsolathoz, mint egy normális ember.


Rosszul vagyok, amikor már egyből látom tarskereson is, hogy valaki direkt úgy pózol, meg direkt olyan dolgokat ír ki, ami szerinte bejön a lányoknak, de tartalom nincs mögötte, mert beszélgetésre már képtelen.

Vagy amikor azt látom, hogy csak megy a játszmazas, de igazából képtelen az elkötelezodesre.

Sok emberrel megbeszelni sem lehet semmit, mert egyből csak elmenekul, ez a reakció mindenre.


Egyre nehezebb elhinni, hogy létezik még olyan, akivel normálisan lehet ismerkedni, meg együtt lenni, és nem elcseszett érzelmileg.


24N


2020. márc. 6. 15:54
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%

Ilyen nincs. Akinek volt/voltak párkapcsolatai az azért akinek nem az meg azért van kiégve.

Csak 3 dolgot várnék el egy nőtől:

Szeressen, legyen őszinte és hűséges (ne csaljon meg). Túl nagynak bizonyultak szóval már nem várok semmit és nem is érdekel a dolog. Szerintem sokan vannak még így.

2020. márc. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
78%

Én pl. sosem hagytam, hogy elcsesződjek érzelmileg. Időben kiléptem a dolgokból inkább.


Szerintem erre nem lehet válaszolni, hogy hol tudnál megismerni olyan srácot, mert akár itt is lehet, de lehet, hogy a sarki kisboltban futsz bele az igaziba.

Mindenhol vannak elszórva normális emberek csak ők nem mutatják annyira magukat, mint az elcseszettek.


25/F

2020. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
64%

Valahol vicces, hogy az általad leírt példák közül egyik sem igaz rám egy kicsit sem, mégis teljesen ki vagyok égve és biztos vagyok benne, hogy az átlagtól nagyobb roncs vagyok.


Szerény meglátásom inkább az, hogy te nem kiégett srácoknál, vagy pasiknál tapasztaltad az alábbi dolgokat hanem inkább olyanoknál akik vagy nem hozzád valód, vagy szimplán ostobák.

2020. márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Miert mondjatok h őszinte csaj kell? Ha meg őszinte nem birjatok az építő kritikat! Tamadasnak veszitek.
2020. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem azon van a lényeg h talalj egy jót. Hanem h ha hatsz rá akkor atalkul. Rossz pasibol vagy atlagosbol is lehet szuper jo pasit kihozni! Attol függ hogy viszonyul hozzad,meg te hozzá.

Nyilvan van különbség lelki sérültek közt. Van aki kigyogyul van aki meg bezarkozkik mint egy kagylo. Az lehuzza az energiad. De aki tullendul a.serelmein akar jo kapcsolatot es tiszta lappal indit azzal boldog lehetsz.


Sok nőnek ferfinak készen kéne egy jó,de ez nem igy működik.

Egyutt kell fejlodni csiszolodni h jo partner alany legyetek!


Sokan azt hiszik eleg a szepseguk h jo partnert fogjanak. Aki meg kulsore átlagos az meg a kedvesseggel akar fogni,de itt mas dolgok is kellenek ahoz h jó kapcsolatod legyen!

2020. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#14


Az építő kritikát és a fikázást egy nagyon vékony határvonal választja el egymástól. Persze vannak egoista bunkók akik azonnal támadásnak vesznek mindent, de sok az olyan személy - bármilyen kapcsolatban, legyen az szerelmi, rokoni, munkatársi stb. - fikáz egyet, aztán ha ez nem tetszik a másiknak akkor az "nem bírta" az "építő kritikát"(?).


Ismerek ilyet aki meg van győződve róla, hogy ő "építő kritikával" él, miközben általában minden ismerősünket lefikáz, sérteget.

2020. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
😊 32F
2020. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

En nem a bunko csajokrol beszeltem hanem ha csak normal modon jelzik h min kene valtoztatni.Sok pasinak ilyenkor osszeesik az egoja.


De tényleg aruljatok mar el h ha egy csaj nem.oszinte az miben nem.oszinte es milyen nem őszinteség zavar benneteket! Mert ez igy elég homalyos!

2020. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

#18


Szerintem - legalábbis nem egoista, nem kőbunkó embernek - a stílussal szokott baja lenni. Lehet ezt szépen is közölni, nem enyhén trágár módon és olyan hanglejtéssel amiről az alábbi rétegek ugranak be: fogatlan cigány öregasszonyok, kocsmai bunkó férfiak, leginkább a szar kiszavazós műsorok archetípusát képező affektálós karakterek, "zabszem a seggben" őrmesterek a seregből, klasszikus amcsi prostituáltak (régi "krimikben" láthatóak, eredeti szinkronnal hallható az a hanglejtés).

2020. márc. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte csak olyan ember lehet aki megfelelően érett gondolkodású és csak olyan személlyel aki szintén érett. A legtöbb ember nem ilyen, hanem megrekedt az óvodások szintjén.
2020. márc. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!