Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem vagyok bátor és önbizal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem vagyok bátor és önbizalommal teli a lányoknál akkor hogyan tudnék megismerni egy lányt?

Figyelt kérdés

Az élet többi részén nem vagyok határozatlan, de a lányoknál igen. És hát ez eléggé megnehezíti a dolgokat.

Ha nem vagyok bátor, és nem beszélek sokat attól még lehet barátnőm?


2020. jan. 14. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Most csúnyán írva . Nem fog a nuni rámászni magától a farkadra, azt biza rákell beszélni, hogy akarjon rámászni" Szóval gyakorolni kell a kommunikációt bizony és nem kell félni nem harap a pinna mondta öregapám, aki mindig ezzel ijesztegetett minket gyerekként :D
2020. jan. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2020. jan. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Például iratkozz koedukált iskolába vagy koedukált munkahelyre vagy menj el egy koedukált közértbe.

Én 3 éves koromban kezdtem el olyan helyre járni, ahol vegyesen van a két nem. Hidd el, ott ha akarod sem tudod kivédeni, hogy megismerkedj ellenkező neműekkel.

2020. jan. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tömd ki mindkét zsebed és a farkad... hadd higgyék hogy tele vagy pénzzel és jó nagy dákód van!
2020. jan. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-3 korsó sör sokat segít ezen, hidd el. Főleg ha a lányban is van már annyi. :)
2020. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!