Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg bejön a nőknek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bejön a nőknek egy olyan határozott, magabiztos, ügyes, erős, bátor férfi mint az Elrabolva sorozatban Liam Neelson?

Figyelt kérdés
Nyilván az egy film, nincs ilyen férfi valójában, de egy hozzá hasonló azért biztos van, ez a fajta személyiség mennyire jön be a nőknek
2019. nov. 17. 22:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. nov. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Többek között ettől férfi a férfi.
2019. nov. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Ez akkora fikció, hogy hülyeség. Ennyi erővel a nő pedig legyen mondjuk egy vámpír hercegnő az underworld-ből. Nőjjetek fel!
2019. nov. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Liam Neelson az a Qui-Gon Jinn? Nem ismerem az elrabolva műsort, de Qui-Gon szerintem sok nőnek bejönne, egy bölcs fazon, aki tovább lát a saját orránál, magánakvaló és enyhén lázadó természet, barátságos az elesettekkel és leszarja az őt cseszegető "mestereit", mert tudja, hogy igaza van + jól kardozik, higgadt, de mégis erőt sugároz. Egyik kedvenc SW karakterem.


Egyedül tárgyalni nem tud mindig jól "a váltó is megteszi", de lazán csal a szerencsejátékokban és sikerrel.


Szóval tuti, biztos bejönne nekik.

2019. nov. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

#3


Csak a probléma ezzel az, hogy sok nő tényleg csak olyan férfinak ad esélyt, aki olyan mint Liam Neelson a filmben és a többivel szóba sem áll. Míg mi férfiak örülünk ha egyáltalán egy átlagos nő reagál valamit az üzeneteinkre (én már annak is örülök ha egyáltalán emberszámba vesznek).

2019. nov. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Ááá, nem, tutyimutyi csicskák jönnek be nekünk.
2019. nov. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Ahh, imádom! Megszámolni sem tudnám, hányszor láttam. Hát igen, ilyen egy igazi férfi.
2019. nov. 18. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen bejön, mint minden akciófilm fikcionális karaktere.
2019. nov. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem csak a gyakoris incelek jönnek be.
2019. nov. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!