Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mire fel vannak ilyen irreális elvárásaik?

Figyelt kérdés
Sportos, izgalmas, jól kereső, mégis sok szabadidővel bíró, humoros, laza, mégis komoly és felelősségteljes pasi a minimum, amit a legtöbb nő akar. Közben ha körbenézek az utcákon, már fiatalon is elhízott egy csomó csaj,az öltözködésük egysíkú H&M/F&F vonalon mozgó ötlettelenség, a sminktudományuk kimerül a meztelencsiga-vastag fekete szemöldökben meg az ujjnyi vastag alapozórétegben. Önálló gondolatuk nincs, a randin a pasitól várják el, hogy szórakoztassa őket, közben kulturáltnak gondolják magukat, mert Lakatos Leventét meg Fejős Évát olvasnak. Aztán csodálkoznak, hogy "nincs egy normális pasiiii".
2019. nov. 16. 19:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
25%
Mert azt hiszik, hogy ami a lábuk közt van, az mindent kompenzál.
2019. nov. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%
Vótmá'
2019. nov. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%

Sportos- ez alapvető elvárás szerintem. Nem az, hogy izmos, kigyúrt állat legyen, de hogy valamit mozogjon, adjon a külsejére és az egészségére. Ez sem sok pénzbe, sem sok időbe nem kerül.

Izgalmas- ez nagyon relatív, te mit tartasz izgalmasnak? Az én kedvesem alapjában véve egy visszafogott, szerény férfi, mégis hihetetlenül izgalmas és különleges vele minden perc, megnevettet.

Jól kereső-nem keres jól, nem is a pénzébe szerettem bele. Én magam jó családi háttérrel rendelkezem ilyen szempontból (is), de sohasem érdekelt jobban a pénz, mint az ember.

Mégis sok szabadidővel bíró- azért ne dolgozzon senki 0-24-ben, különben hogy akar párkapcsolatot?

Humoros- ne legyen fapofa, az már többnyire elég a legtöbb nőnek. Én mondjuk szeretem a humort, de nem elvárás.

Laza- ha nem görcsöl megoldhatatlan problémákon, az már elég. Az “olyan laza majd’ szétesik” nem vonzó.

Komoly és felelősségteljes- alapvető elvárás, ha hosszútávon, netalán családban gondolkodik az ember.

Én magam sportolok, adok magamra, ízlésesen öltözködöm, igényesen sminkelek, vannak önálló gondolataim nagyon is sok témában. Sem Lakatos Leventét, sem Fejős Évát nem olvasok, sem semmi hasonlót. Igaz, hogy nagyon sokáig nem találtam hozzám mindenben igazán illő férfit. De nem azért, mert irreális elvárásaim lettek volna. Egyébként nagyon sokszor inkább arról van szó, hogy férfiak gondolják ezt, amit te is, hogy ezeknek mind meg kell felelni, és görcsösen próbálnak lenyűgözni pénzzel, jó dumákkal, lazasággal stb. És nem fogják fel, hogy normális nőknek nem ezek a fontosak...

2019. nov. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
20%
Arra fel kishaver, hogy az összes 3,14na náluk van.
2019. nov. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
81%

"Mert azt hiszik, hogy ami a lábuk közt van, az mindent kompenzál."


De miért, nem így van?

Köszönjétek magatoknak, ti ültetitek őket ilyen magas lóra. Ami dugható, arra rámozdultok, egy potya dugásért koslattok BÁRKI után, akkor ne csodálkozzatok, hogy az üresfejű, ronda arcú, ostoba nők is csak az igényeiket sorolják.

2019. nov. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%

Mindenki elvárása alap.


A tiéd is. Nem is értem mit problémázol. Nem állsz ezekkel szóba és kész.

2019. nov. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
85%
Hát jah, nincsenek ma már háborúk, leszakadt hidak, ételjegy, hullák a nagykörúton, de még a nők is nehezen adják magukat.
2019. nov. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
76%
"...de még a nők is nehezen adják magukat." bezzeg a hullák a nykörúton...ahh régi szép idők.
2019. nov. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
80%

Arra,hogy tesznek érte,nem véletlenül akarják őket,nem véletlenül néznek úgy ki,edzéa,diéta,fodrász,kozmetikus,manikür,stb.


Elhízott csaj nem fog olyan palit kapni aki minőségi max Jóskát a gyárból meg a lakótelepről akinek a szórakozása otthon sörike.


Ha olyan csajt akarsz neked is tenned kell érte.


Amúgy mi a célod ezekkel a kérdésekkel?


Inkább képezd magad meg menj edzeni,meg kezdj el célokat kitűzni és dolgozni.

2019. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
88%

Nézzük fordítva a kérdést: a férfiak többsége pincsikutya egy dugásért. A többség azt gondolja férfiasnak, ha 54-es bicepszet fúj magának. Vagy a szakáll mánia, vagy a tetkó mánia. Esetleg a divatmajomságtól várják az áttörést.


Aztán amitől meg igazán férfiak lehetnének, arról meg gőzük sincs. Hol marad a határozottság? Ja, ez nem egyelő a nagyképűséggel, a flegmasággal és az önteltséggel. Hol marad az a kisugárzás, hogy erős lélekben és pszichésen. Hogy tudja merre tart? Hogy van egyfajta tudása? Van célja. Meg aztán nem azt érezni rajta, hogy remeg a nőért, hanem azt, hogy van egyénisége. Aki nem problémázik azon, hogy mi lesz vele ha nem jön össze a dolog. Aki nem azon nyáladzik, hogy az első randim már szex legyen. Aki türelmes, de tudja a dolgok menetét. Stb.


Aki pénzzel akar kompenzálni, az pont olyan nőt is érdemel. Én férfi létemre szégyenlem, hogy a mai generáció mennyire egysíkú a "férfiasság" kérdésében. Azt is tudomásul kellene venni, hogy mert a net tele van tömve az esti képernyő barátnőkkel és recska szexpartnerekkel, a valóság bizony másabb. Az is gond, hogy sokan hozzászoktatják a szemüket a 168/47-es modell nőkhöz, és valóságban már az élő lányok nem tetszenek nekik. Vagy pont egy cicababára vágynak, és mekkora csalódás az, amikor ezek a nők a legjobb partik közül válogathatnak. Most komolyan, mi ebben a meglepő vagy frusztráló?


A másik lényeges pont meg az, hogy mivel óriási a merítés, miért kell általánosítani? Vannak ilyenek is, vannak olyanok is. Sosem értettem azokat, akik leragadnak egy pontnál, és évekig maguknak gyártják az "igazságokat", majd ezek összeverődnek egy netes csoportban, és egymást biztatják, támogatják. Agyhalál, de ezzel a módszerrel valószínű hogy sikeresek lesznek... :D


Csak hozzáteszem, nekem alap volt az anno, hogy olyan lányokkal ismerkedtem, akiknek mind külsőre, mind belsőre megvoltak az igényei. Ehhez hozzájöttek még az én elképzeléseim is. Na most akkor mi van??? ;)

2019. nov. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!