Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják sokan hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan hogy a nőknek irreális elvárásaik vannak, mik ezek az elvárások amik olyan irreálisak?

Figyelt kérdés
2018. jún. 25. 15:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%

Hát az, hogy túlértékelik a testüket.

Csak azért mert szépek, már gazdag, híres alakokra hajtanak, kihasználva a természet lehetőségeit.


Tehát nincs bennük erkölcsi kép, hogy én sem vagyok híres, akkor nem csak híres palik érdekelnek.

Nem vagyok gazdag akkor nem csak a gazdagok.


Tehát az elvárásuk jóval nagyobb mint amit nyújtani tudnak. Ezért irreális.

Mert ha találnak is maguknál nagyobb halat, ő simán dobhatja, mert a többi liba is rá ásitozik.

2018. jún. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Irreális elvárás a'la gyakorikerdesek.hu:


- ne anyádék nyakán élj 30+ évesen

- legyen normális képzettséged, legyen normális munkád

- legyen tisztességes bevételed, hogy ne másoktól kelljen kölcsönkérned és néha el tudjunk menni kirándulni, moziba, bárhova

- fizesd a 400 forintos kávét az első randin

- ne legyél zsírdisznó


Tudom, ezek irreális elvárások. Én is voltam már itt pénzéhes lotyó, mert szóvá tettem, hogy a srác, aki elhívott egy helyre nem volt képes kifizetni a kemény 350 Ft-os kávémat. Én albérletben élek külön szobában és nem kívánok más anyjához járkálni, ha találkozni szeretnék a párommal. Szeretném, ha a férfi, aki velem van szeretné a munkáját és nem utálkozna menne be hétfőnként, tudom, ez is irreális. :)

2018. jún. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%

Múltkor volt egy "milyen férfival nem jönnél össze soha", ott pl semmi irreálisat nem írtak. Kb: ne legyél igénytelen, lusta naplopó, ne legyél agresszív, stb. Micsoda túlzó elvárások! :D

(Mindeközben a hasonló, csak férfiaknak szóló kérdésnél több válaszban is feltűnt a műköröm és a kis mell, mint kizáró ok :DDDD )

2018. jún. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Mert az itteni balázskák ruppotlan lusta emberek.

Ez a baj,ma màr lassan a lànyok hamarabb önàllóak mint a pasik.

Egy 20 èves nőt előbb làtok külön èlni mint nèmelyik korombeli 30+ èves fèrfit.

Van aki lassan 40 èvesen többedmagàval lakik egy albérletbe,őszintèn ez mi?


Amikor fiatal lànyokat làtok különélni.

Meg a kedvencem,hogy kedves aranyos jó belsője mèg se kell a nőknek.

Ezt lefordítom neked:

,, csóró gyerek vagyok aki belesz_rik mindenbe,nem èpítek karriert mert ahhoz meg kellene mozdulni szèpen.

Edzeni se akarok mert lusta dög vagyok.

Mellette nem szeretem szavamat hallatni,ezèrt csendes ès unalmas vagyok,igaz nem ütöm meg a nőket bàr fingom sincs hogyan kell egy nővel nőként bánni".

Na ez a lènyeg a ,,kedves aranyos" vagyok kèrdèseknek.


Plusz ők is a csinos lànyokat akarjàk csak arra nem jönnek,hogy ehhez tenni is kellene pl lemenni edzeni és úgy kajálni.

Meg fèrfikènt viselkedni amibe a karrier èpítès is hozzátartozik.

2018. jún. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
23%

Miért vagytok ilyen zabosak lányok?


Ha nem is rátok de igaz az első komment is.

2018. jún. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 NDSM ***** válasza:
24%
Én nem azt mondanám, hogy irreálisak a nők elvárásai, inkább néhány elvárás ellentétes egymással! Pl. legyen céltudatos az életben, de hajlandó legyen kompromisszumokra. Én egyetlen olyan céltudatos embert sem ismerek, akit meg lehet győzni arról, hogy engedjen!
2018. jún. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
52%

A leggyakoribb valóban irreális elvárások:

- legyen az embernek nagydarab, sportos teste, de nem ám edzéstől, az nem ér, hanem csak úgy magától. esetleg kajakozhat vagy kapálhat.

- legyen a társaság lelke, vezető alkat, mert bevették a propagandát, hogy csak az a jó. jellegéből adódóan nem lehet mindenki ilyen, de mindegyik lánykának ilyen kell

- az ismerkedés során tegyen és mondjon mindent pontosan úgy, ahogy azt az illető lányka előre megálmodta, természetesen magától és a semmiből kitalálva. ha netán nagy kegyesen esélyt adnak egy "átlagosnak" (azaz hétköznapi embernek), akkor az első ilyen "hibánál" ejtik a szónélküleltűnés ősi módszerével

2018. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

#5 Persze, valakire biztosan igaz, de legalább annyi nő értékeli magát alul, mint felül. Én inkább az önbizalomhiányos kategóriával találkoztam, de lehet, hogy azért, mert a túlságosan dicsekvő emberektől tartok.Az a lényeg, hogy aki akarja, az simán ki tudja kerülni a "ki vagyok, mi vagyok" stílusú nőket.


Amúgy meg én azt mondom, hogy mindenki maga szabja meg az elvárásait. Biztosan van, aki irreális elvárásokat támaszt a másikkal szemben, de könyörgöm, nem ő az egyetlen hal a tengerben.


22/N

2018. jún. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#8


nekem az önbizalomhiányos emberek a legértékesebbek..


mint mondtad, ők jobban tartják magukat a szavukhoz és az emberi értékekhez

2018. jún. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az elvárások megítélése szubjektív.

Pl.: "a pasi legyen céltudatos, ügyeljen a külsejére, sportoljon, legyen magabiztos, határozott." Na ez most irreális elvárás? Egy olyan nőtől, aki ugyanezt képes nyújtani, nem irreális. De pl. egy duci, magára igénytelen, nem túl intelligens, nehéz természetű lánytól nagyon is az.

2018. jún. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!