Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mire fel vannak ilyen irreális elvárásaik?

Figyelt kérdés
Sportos, izgalmas, jól kereső, mégis sok szabadidővel bíró, humoros, laza, mégis komoly és felelősségteljes pasi a minimum, amit a legtöbb nő akar. Közben ha körbenézek az utcákon, már fiatalon is elhízott egy csomó csaj,az öltözködésük egysíkú H&M/F&F vonalon mozgó ötlettelenség, a sminktudományuk kimerül a meztelencsiga-vastag fekete szemöldökben meg az ujjnyi vastag alapozórétegben. Önálló gondolatuk nincs, a randin a pasitól várják el, hogy szórakoztassa őket, közben kulturáltnak gondolják magukat, mert Lakatos Leventét meg Fejős Évát olvasnak. Aztán csodálkoznak, hogy "nincs egy normális pasiiii".
2019. nov. 16. 19:20
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
11%
Ez egyértelműen a liberalizmus hibája. Megszűntek az értékrendek mind a két oldalon, nincs tisztelet. Mindenki csak magával van elfoglalva.
2019. nov. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
82%
Uhh, mi a baj a h and m-el és társaival? Honnan óhajtanád ha szíved választottja öltözködne?
2019. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom de ha van ott olyan pasi akit korulirt kérdező, akkor ő dobhatna egy privátot.
2019. nov. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
84%

Haverkám. 20 éves vagyok. De ezek alap elvárások.


Sportos: haver. Menj el kondizni. Vagy tudok jobbat. Gyere ki velem az erdőre, és dolgozz egy napig. Attól sportos leszel nem is kicsit, és még pénzt is kapsz érte. Vagy csak menj el sétálni, esetleg bicajozni. Tudod mennyire megnyugtagó egy jó kis bicajozás?


Izgalmas: kérdem én, te járnál egy olyan nővel, akivel egész nap csak nézitek egymást bambán? Nem kell ejtőernyősnek lenned, vagy cross motorosnak vagy minek. Csak látszódjon hogy van némi sütnivalód. Már ha van.


Jól kereső: figyelj. Ha tettél volna érte, hogy jól keress, akkor nem menne a rinya. Én dolgozom azon hogy minél jobban keressek. Nem azért hogy legyen valakim, hanem azért hogy hónap végén ne kelljen félnem hogy van-e mit ennem. Tudom. Nehéz. De csak egy jó ötlet kell. Megjegyzem. Nekem még nincs. Evégre mondtam hogy erdőn dolgozok.


A sok szabadidő relatív. Mit nevezünk soknak?


A humor is relatív. Vannak olyan emberek akiknek elég Kisújszállást megmutatni már röhögnek, másoknak meg a komplex és jól átgondolt poénok se elég viccesek. Igen. Ebbe is volt egy poén ha nem vetted volna észre. Nem olyan jó, de pont megfelel.


Laza, de mégis komoly. Magyarul tudjál általános témákról beszélni, és legyen az adott személyhez megfelelő a humorod, tehát passzoljatok ilyen téren, de ugyanakkor tudj már egy temetésen illendően viselkedni, és ne hangoskodj, meg érted. Tudd mikor milyen szituba hol a helyed.


Felelősségteljes: oh bocsánat. Elütöttem egy embert, de semmi gond nincsen még mozgott ezért otthagytam. Vagy bocsi szivem, de elköltöttem 50.000 forintot a számlánkról (és ez mondjuk csekkekre volt félretéve). Te tudnál egy olyan nővel lenni, ki nem vállalja a tetteiért a következményeket?


Sok nő tényleg csak ennyit vár el. Tudd mikor hol a helyed, humorral meddig mehetsz el, és tudj vele beszélgetni. Az már más téma hogy te nem a normális nőkre utazol, de az már a te problémád.

2019. nov. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
az elsőnél a piros pont
2019. nov. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
52%
Kérdezőnek. Arra,hogy nincs elegendő agyuk.
2019. nov. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
89%

Kezdjük ott, hogy olyan férfi nem létezik akit te körülírtál,szóval már ebből látszik hogy ugyanolyan crackhead vagy mint az összes többi Gyk-s férfi.


És folytassuk egy gondolatkísérlettel:

Egyszer, egy szép napon gondolsz egyet, és a fejedben veszed, hogy talán jó lenne venni egy autót. El is mész, hogy felmérd a kínálatot, körülnézel az autók között, de nem találsz olyat, ami igazán tetszene, márpedig mégis miért adnád ki a pénzed olyanra, amit nem tudsz igazán szeretni?

Ekkor odalép hozzád egy eladó hatalmas mosollyal. Megrázza a kezed, átkarol, mintha ezer éve legjobb barátok lennétek, és odavezet egy kocsihoz, mondván, hogy ez pont tökéletes lenne neked.

Nézegeted, nézegeted, de ez sem igazán ragad meg, és ezt meg is mondod az eladónak, akinek erre eltűnik a mosoly az arcáról, mintha vérig sértetted volna.

A szemeiben gyűlölet csillog, és olyan hangosan kezd el leszidni, hogy garantáltan hallja az összes többi vevő is. "Mi az, hogy nem jó ez az autó? Talán jobb kéne? Nézz magadra, látszik alig keresel többet minimálbérnél, és amúgy is igénytelenek tűnsz! Más autót nem hogy nem kaphatsz a szar kis keresetedbol, de nem is erdemelsz! Ha nem veszed meg ezt az autót, akkor egy szar vagy. Egy nagy büdös, válogatós, elkényeztetett szar! "

Te meg állsz ott, érezve, hogy egy retardálttal van dolgod, és reméled, higy legalább nem kozveszelyes, és csak annyit mondasz, hogy " oké, de nekem akkor sem kell ez az autó".


Namarmost mondd el kérlek te is, és az összes itteni férfi is aki irreális elvarasokrol tépi a száját, hogy ha ti lennétek a vevők, mit gondolnátok az eladóról? Megsajnálnátok? Egyet értenétek? Totális elmebetegnek gondolnátok?

2019. nov. 17. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

14 white knight-kám, látom, egy írott szöveg értelmezése nem megy :D Arra nincs szükség, hogy kimenjek veled az erdőbe, ahol a vidék jedi kardjával, a láncfűrésszel két csavaros kifli után összevissza hadonászol. Inkább segítek értelmezni a szöveget:


"alap", hogy sportos legyek, "magától értetődő", hogy futni/túrázni járok - de mindez olyan nőktől, akiknek már huszonévesen pocakjuk van, és az nekik az edzés, hogy "ma is bebűnöztem két krémest, hihihi!"


Keressek sokat de legyen sok szabadidőm, miközben ők a nemlétező karrierjüket a szabadidejük nemlétező hasznos eltöltésével indokolják.


A pasi legyen stílusos stb., közben a legtöbb nő ugyanabban a fast-fashion cuccban feszít, nincs annyi egyéniség bennük, hogy azt mondják, "hiába a magasított derekú farmer a divat, nem húzok olyat, mert nagyobbítja a hátsómat".


Felelősségteljes pasiért sírnak, miközben ők "nem tudom, mit, de nagyon akarom" alapon ismerkednek, aztán megsértődnek és felelőtlen férfiakról picsognak, ha nem kapják meg azt, amiről nem is tudják, hogy akarják. Mert ez alap.


Segítek még egy kicsit: olyan ez, mint mikor vered magad, hogy neked autó kell, legyen négykerékhajtású, mert az alap az erdőbe', de legyen ötszemélyes, mert az is alap, de legyen új, mert régivel nem vesződnél, de legyen nagy a csomagtere, de legyen sportos is... aztán mikor az árát kérnék, kiderülne, hogy csak százezer forint van a zsebedben.

2019. nov. 17. 08:26
 19/30 anonim ***** válasza:
49%
Ha nem tudod teljesíteni az alapokat akkor hiába sírsz itt! Csajod nem lesz! 🙃
2019. nov. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
74%

14-es teljesen jól írja,tanulhatna tőle a sok nyafogó rinyagép kisfiú.


Ìgy van,ha nem teszel magadért nem leszel kelendő a piacon,be kell érd Marikával akire nem igen indulsz be.

2019. nov. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!