Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mire fel vannak ilyen irreális elvárásaik?

Figyelt kérdés
Sportos, izgalmas, jól kereső, mégis sok szabadidővel bíró, humoros, laza, mégis komoly és felelősségteljes pasi a minimum, amit a legtöbb nő akar. Közben ha körbenézek az utcákon, már fiatalon is elhízott egy csomó csaj,az öltözködésük egysíkú H&M/F&F vonalon mozgó ötlettelenség, a sminktudományuk kimerül a meztelencsiga-vastag fekete szemöldökben meg az ujjnyi vastag alapozórétegben. Önálló gondolatuk nincs, a randin a pasitól várják el, hogy szórakoztassa őket, közben kulturáltnak gondolják magukat, mert Lakatos Leventét meg Fejős Évát olvasnak. Aztán csodálkoznak, hogy "nincs egy normális pasiiii".
2019. nov. 16. 19:20
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
19-20, a kis manginák se értik a lényeget :D Az a gáz, hogy nők terén sovány a választék. Ha már igényes, érdekes, sportos vagyok, akkor miért kéne beérnem a fantáziátlan, nem sportos, unalmas csajokkal?
2019. nov. 17. 09:37
 22/30 anonim ***** válasza:
49%
21-es ha ilyen vagy akkor nyilván nem kell beérned,tudsz te is válogatni,hol a gond?
2019. nov. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Ha átlagmarcsa elhord mindenféle felszínesnek a hátam mögött, ha nem akarok szürke, unalmas macával ismerkedni, akkor mit csináljak? Örüljek?

De fordítsuk meg a kérdést? Miért gond az itteni fehér lovagoknak, ha nekem gond, hogy hosszú ideig kell keresgélni, mire nívós csajt találsz a sok elszállt között?

2019. nov. 17. 10:05
 24/30 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, miért zavar téged olyan nők igénye, akik amúgy sem jönnek be neked. Engem pl hidegen hagy, mit várnak el olyan férfiak,akik nekem nem kellenek.

Én is válogatós nő vagyok, de én belső alapján válogatok és még nehezebb dolgom van, mintha a fentieket várnám el. De azért azt megkérdezhetem, hogy te honnan öltözködsz, mit olvasol, mennyit sportolsz, hogy lenézed ezeket a lányokat?


Mert én pl szépirodalmat olvasok és színházba járok, ami a férfiak többsége szerint sznobság, festek és rajzolok, ami unalmas, van véleményem a dolgokról, amivel ha nem értenek egyet zavarja őket. Azért öltözök az általad írt helyekről, mert arra van pénzem, és nem sminkelek, ami egyesek szerit igénytelenség. Tudod, nem tudsz mindenkinek megfelelni és nem is kell. Olyat keress aki bejön neked és az ő igényein gondolkozz, ne olyan nők elvárásain háborogj, akiket te lenézel.

2019. nov. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
94%

Aza baj az itteni férfiak nagy része valami "univerzális formulát" keres arra, hogyan kell barátnőt szerezni. Azt gondolják erre van valami általános séma, ami minden esetben működik és ha azt elsajátítják/megszerzik akkor minden nő a lábaik előtt fog heverni. Pedig nincs ilyen. Nem lehet általánosan eldönteni, hogy X dolognak meg kell lennie, vagy Y személyiségjegyek/külső tulajdonságok szükségesek.

Amikor talán életem egyik legrosszabb időszakát éltem meg, lelkileg teljesen romon voltam, csóró egyetemistaként, akkor lett életemben először barátnőm.

Volt olyan időszak amikor jártan normálisan edzeni, látszott is valamilyen szinten rajtam, de akkor egyáltalán nem érdekeltem a nőket. Aztán votl olyan időszak, amikor folyamatosan piáltunk haverokkal, csak "züllöttünk" egész nap, akkor elég sok csajnak bejöttem, jó párral összejöhettem volna.

Most, hogy lediplomáztam, van stabil munkahelyem, viszonylag normálisan keresek, van elég sok félretett pénzem, emellett van szabadidőm, hobbiaim, nem csak a haverokkal lógok, valahogy nem kellek senkinek.

Szóval nincsen arra SEMMILYEN képlet, hogyan szerezz barátnőt. Mindenkinek mások az elvárásai, de a legtöbb embernek valójában nincsenek is. Csak úgy összejön nekik, és nem tudják megmondani miért. Ha észérvekkel alátámasztott, megfogalmazott elvárásokat támasztasz ezen a téren bárki iránt, tuti, hogy nem leszel sikeres, vagy nagyot fogsz csalódni.

Egyetelen egy dolog, amire azt mondom általánosságban érvényes, az pedig a kommunikáció. Tudj jól beszélni, legyen jó dumád.

2019. nov. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
49%

Kényszerít téged v ki arra hogy csajozzál vagy legyen nőd ? Nyilván nem. Szóval napi rinya kérdés level 1 milliárd megvolt. Taps, Taps, Taps.

Virág Elvtárs a Nemzetközi helyzet egyre fokozódik.

Minden nő agyagváza.

2019. nov. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
8%

Kérdező: Ne foglalkozz a 26-os (63%-os) válaszadóval,minden kérdésre, ami a nőket nem imádó módban tünteti fel,negatív,lehúzó hangnemben ír!

Valószínűleg egy megkeseredett nő lehet.

2019. nov. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
56%
Mert álom világban éllnek.. és csak a jóba akarják beletenni a pi.c.s.á.j.u.k.at, ébből kifolyólag vannak.olyan magas elvárások..
2021. ápr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

28

Te a rosszba akarod betenni a f.rkad?

2021. ápr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
56%
tenném én jóba is, csak nem találom... :( ...
2021. ápr. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!