Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves vagyok (fiu) és nincsen barátnőm valaki tanácsot adni, hogy hol keressem az igazit hol találjam?

Figyelt kérdés
Nagyon magányos vagyok nem volt még sohasem szerelmi kapcsolatom rengeteg visszautasítást kaptam lányok felől . Nem tudok egyszerűen flegma lenni meg nagyképű . Bulizni is életem során ketszer voltam . De nem tetszett az hogy sok fiatal összegyűl és részegen össze vissza csokoloznak! Én igy érzem hogy a lekem az igaz kapcsolatra hivatott es nem arra hogx eljárjak bulizni . Szükségem lenne egy olyan lányra aki szeret engem és tudom hogy én vagyok a mindene ! ❤️
2020. jan. 26. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Sehol!
2020. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol ráakadhatsz csak nyitottnak kell lenned de én a komolyabb helyeket ajánlanám!
2020. jan. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de milyen komolyabb helyekre gondoltál ? 😊
2020. jan. 26. 21:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy mint én, sehol 30F
2020. jan. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szinház,kiállitások,szabadtéri programok! Semmiképp ne bulikban és kocsmában...
2020. jan. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!