Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 1,5 hete nem kerestük egymást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 hete nem kerestük egymást, keressem meg vagy mi legyen?

Figyelt kérdés
1,5 hete beszéltünk utoljára amúgy mindennap beszéltünk eddig de most valahogy úgy alakult hogy azóta egyikünk se kereste a másikat,érdemes ilyenkor még felkeresni a másikat vagy nem?
2019. nov. 1. 16:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Én vagyok a nő 😁
2019. nov. 1. 16:31
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Sztem ez oda vissza igaz, hogy akkor ez ennyi volt. Kivéve ha az a minden nap ami előtte volt, az egy hosszabb idöszak..
2019. nov. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
A húgoddal van akkor, nem a férjével :D
2019. nov. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%

Bár szerintem nem égő megkérdezni annyit, hogy hogy van.

Max nem válaszol.

Sosem lehet tudni, lehet van vele valami.

2019. nov. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Noren1989 ***** válasza:
90%
Gondolom az egyértelmű igen nem fogalmazódott meg benned ebben a másfél hétben, igaz?
2019. nov. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hónapok óta beszéltünk találkoztunk,csak nem úgyan azt vártuk el egymástól nem értettünk egyet a dolgokba de ez után is beszéltünk még 1,5 héttel ezelöttig,azért nem kerestem én gondoltam talált valakit magának azért nem ír és leégetni magam nem akarom,lehet nem is akarja hogy keressem.
2019. nov. 1. 16:39
 7/13 Noren1989 ***** válasza:
100%
És inkább 1,5 hétig ezen pörögsz, ahelyett, hogy konkrétumokat tudnál meg...nájszzzz.
2019. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Írják már rá és beszéld már meg vele, ha tényleg elötte napi szinten ennyit beszéltetek..

Azt sem értem, ha ennyit beszéltetek hogy tudtál másfél hétig nem ráirni.

Én egyszer ismerkedtem és közben 4 napra kórházba kerültem. És rámirt a csaj tök kedvesen, hogy mi van velem. És ez annyira szimpatikus volt, hogy nem letámadott, hanem érdeklödö volt, hogy utána összejöttek vele, pedig előtte annyira nem is tetszett..

2019. nov. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ennyiből én sem értem hogy ő hogy nem tudott ennyi idő alatt rám írni.
2019. nov. 1. 17:32
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem akart rád írni, mert nem érdekled.
2019. nov. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!