Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol keressem életem szerelmét?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressem életem szerelmét?

Figyelt kérdés
Ha nincs időm.Mert ezek a társkeresők kész katasztrófák számomra,már elegem van belőle,25 f vagyok,komoly kapcsolatra vágyom,de valahogy ez a hosszútávú dolog nem akar összejönni,mindenem megvan ami kell,még a családalapításhoz is,kivéve a nő,ez hiányzik,nem is vagyok rosszképű sem,kultúráltan írok,pedig lányok is panaszkodnak hogy nem találják az igazit,aki tetszik foglalt meg hasonló.Általában azokat találom meg akik nem rég szakítottak,és már azért kezd viszketni odalent,meg ütötték meg csalták,szidták,ilyenek vannak,meg a büszkébbeket akik azt hiszik ők a valakik,ja meg akik gyerekkel vannak,azok is vannak bőven,csak nekem nem kellenek,hiába szépek,fiatal vagyok ahhoz hogy elfogadjam még,ja meg a barnabőrű lányok is megtalálnak,pedig egyáltalán nincs bennem beütés.
2019. szept. 4. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
A szerelmet nem lehet keresni. Ő talál meg téged...Amikor nem is számítasz rá.
2019. szept. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem,a lányok ezt szokták mondani,őket meg is találja,legtöbbször mivel a férfi a kezdeményező és ezzel nincs is baj,de úgy érzem ha én nem keresem akkor az sosem fog.
2019. szept. 4. 20:38
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem a kezdeményezésre utaltam, hanem hogy az teljesen spontán jön, hogy egyáltalán találkozol e olyan lánnyal, akibe bele tudsz szeretni és kezdeményezni tudsz nála.
2019. szept. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem el is áshatom magam kint a földeknél,mert amennyit bejárok városba az nagyon kevés,ilyen a mezőgazdaság,de nem erre fogok panaszkodni,csak mert nincs időm annyi,de azt hiszem,e mellett is kéne sikerülnie,csak amikor megírod az üzenetet valakinek már unod,valamelyik meg nem is mer még telefonon se ismerkedni,komolyan mondom ki kell venni egy év szabadságot és rengeteget ismerkedni élőben.
2019. szept. 4. 20:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Megtalálni azt a lányt, akit igazán szeretni tudsz : k u r v a n e h é z


De nem is ez a lényeg, mert ez önmagában még semmi. Mert hiába találod meg, ha nem viszonozza,akkor megint csak megszívtad. Velem ez történt. Egyetlen ilyen lány volt, se előtte, se utána, senki más nem érdekelt igazán. Jobban jártam volna, ha nem találom meg, akkor nem szenvedtem volna ennyit. Szóval nem feltétlen kell azt bánni, ha nem találod meg.

2019. szept. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legjobb, ha monoszexuális leszel és magaba szeretsz bele, az biztos örök lesz. :D
2019. szept. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!