Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol keressem életem szerelmét?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol keressem életem szerelmét? 20f

Figyelt kérdés
20 évesen soha nem volt még barátnőm még alkalmi sem. Egy nagyon komplikált személy vagyok.Ahogy múlik az idő egyre jobb és jobb vagyok,de már lemaradottnak érzem magam. Kb 3-4 éve ebből állt az életem (kockulás,evés,alvás).Ronda pattanásos voltam mára már baba arcom van.Helyesnek tartanak. Nem vagyok egy társasági személy.Kevés ember közt tudom csak igazán önmagamat adni.Mára már dupla annyi barátom van és ha összeül egy kicsit nagyobb társaság és vannak csajok,mindig vannak srácok akik dominálnak,nagyszájúak,sokat beszélnek ezért esélyem sincs csajozni a társaságban.A jó hangulat,a buli a mindenem. Rendszeresen járok haverokkal diszkóba de mindig ugyanaz a mese,elmegyünk,iszunk,bulizunk,hazamegyünk.Egy haverom van aki szintén ilyen helyzetbe van mint én vele szoktam odamenni ismeretlen lányokhoz de eddig még 0 siker.Mindig próbálkozom lányoknál és hajszálnyira állok a csókhoz,már az ajkánál puszilgatom de nem jön össze a csók.Mindig valami megakadályozza.Buliban meg áltában nem a normális csajok járnak. Nekem meg mindenem a buli és a jó hangulat.Egy lányt keresek aki nagyon tud szeretni és akivel bármikor összebújhatok,beszélhetek bármiről,vihetem mindenhová magammal és vigyázhatok rá,a hétköznapokat is vele töltehessem ne csak a hétvégéket.Neten sokszor pofára estem,de nagyon.Ha nem vagyok nagy társasági személy hogy van esélye rendes lányt találni? Lusta vagyok,sport vagy ilyesmi nem jöhet szóba.Ha sportolok akkor street workout lesz egy közeli parkban egyedül. Egy party állat vagyok akinek esze kedve a bulizás.Viszont normális személy vagyok.A zene,a tánc,ivászat,a tömeg és a barátok a mindenem.Néha rámjön hogy nagyon akarok csajozni de az nem jó. Nem jó annyira ráfeszülni. A véletlenre bízom inkább. Hogy van esélyem így megtalálni a szerelmem?
2017. szept. 1. 14:26
 1/2 Diavolino44 ***** válasza:

Nah akkor kezdjuk onnan, hogy mikor odamesz a lanyokhoz az, hogy szokott kinezni?


- azert nem engedte az a konkret lany a csokot, mert nem akart ribizlinek tunni a baratai elott. Mivel oket ismeri s teged nem igy az o velemenyuk 100szor meghatarozobb lesz. Ha legkozelebb ilyen problemad lesz, akkor mond neki, hogy szivjatok egy kis friss levegot, s kezenfogva vezesd egy kicsit, s ha mar nincs a baratai szeme elott, akkor kezdjetek ujra rancolni, akar kint a szabad levegon akkor mehet a csok. Ha felvezetes nelkul csinalod lelep a francba, kiveve, ha nagyon bejosz neki. De fontos, hogy a fizikai kontaktot tartsd, erre jo a kezfogas.


Masik, Ha oda mersz menni ismerkedni, akkor erdemes egy olyan rutint kialakitanod, hogy te vagy a jofej-baratkozo srac. S az este folyaman nem csak a csajokhoz de mindenkihez odamenni, dumalni egy par percet. Foleg ha ugyanarra a helyre szoktatotk jarni. Nem kell tul jatszani egy este alatt kb 20 ember eleg. Ennek fele legyen csaj s 2-3 olyan aki tenyleg nagyon tip-top! Miert?

Mert ezzel, hogy mindenkivel dulmalsz egy kicsit, nem az fog lejonni, hogy ez a srac lejott ide, kiszemel egy csajt akit meg akar fektetni.

2017. szept. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amikor odamegyek az spontán szokott kinézni általában. Van olyan amikor 5 méterre állok tőle buliban szemezgetek vele,ha észreveszem hogy figyel,pár perc múlva odamegyek úgy hogy szia szimpatikusnak talállak szeretnél e ismerkedni.Volt olyan is hogy odamentem rögtön a számát kértem.Olyan is volt hogy egyre közelebb és közelebb táncoltam hozzá,piszkálgattam.Mindig más módon megyek oda. Facebookokat is kaptam már. Egyikre rá szeretnék írni de a bátyja nagyon veszélyes.Vagy van barátjuk , vagy elszúrom. De soha nem jött össze eddig
2017. szept. 3. 04:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!