Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon szükségem van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szükségem van egy barátnőre. Hol keressem?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és több mint 1 éve nem volt barátnőm, még csak egyéjszakás kaland sem. Mindig azt mondják "majd jönni fog amikor nem számítasz rá", a francokat. Aktív vagyok, dolgozom, gitározok, focizok, haverokkal eljárunk ide - oda,sokat vagyok emberek közt. Unom már hogy mindig nekem kell tenni érte hogy barátnőm legyen. Ha nem foglalkozom a párszerzéssel, semmi sem történik.Ismetek néhány embert akik semmit se tesznek, mégis mindig van párjuk. Még akkor sem sikerül ha én próbálkozom. Hol keressek párt?
2019. okt. 3. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Esetleg a munkahelyeden illetve a haverokkal való ide-oda járás közben nem tudnál valakivel ismerkedni? Nincsen olyan aki bejönne?(:
2019. okt. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Úgy veszem észre hogy a pasiknak (nem férfiaknak) egyre inkább az agyára megy a társkeresés. Miért nem tudjátok magatokat saját, önálló személyként kezelni? Ne egy barátnőtől tegyétek függővé a boldogságotokat.
2019. okt. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De van. De kezdek kimerülni attól hogy odamenjek valakihez. Mindig csalódás ér
2019. okt. 3. 18:56
 4/9 A kérdező kommentje:
Második,próbáltam nem gondolni a dologra, sikerült is hosszabb ideig. De most újra abban a fázisban vagyok hogy nagyon jól esne valakivel szerelmes levelezni ebben a pillanatban vagy összebújni az ágyban és megnézni egy filmet pl. Egy olyan személy aki mindig itt van és mindent közösen tudunk csinálni, akivel nagyon szeretjük egymaást
2019. okt. 3. 19:01
 5/9 A kérdező kommentje:
Munkahelyen családos anyák vannak
2019. okt. 3. 19:05
 6/9 Barnabas333 ***** válasza:
0%

Amikor én voltam fiatal az átlag 20-24 éves korában kezdett először csajozni. Én meg titkos női szeretőt keresek 42 évesen, mert 4 éve nincs otthon szex, hol keressem? :-)

Tuti nem fognak írni csak kamus kis fiúk :D

2019. okt. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Esetleg mi lenne ha neten ismerkednél?
2019. okt. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hol neten? Szerelmes akarok lenni most azonnal mert hiányzik az érzés. :D De nem bárkibe, és nem viszonzatlanul. Persze komoly kapcsolatot akarok
2019. okt. 3. 19:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Én neten társkeresőn ismerkedtem meg a párommal és jól megvagyunk és komoly kapcsolat lett belőle ezért ajánlottam neked is a társkeresőt.(:
2019. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!