Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem azt napról napra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt napról napra hogy barátnőre van szükségem?

Figyelt kérdés

Már mostanában a tanulást is hanyagolom,úgy érzem hogy nem tanulok már olyan jól mint tavaly.Ennek mi lehe az oka?

Ma megpróbáltam törit tanulni,és akkor is el kalandoztam.A lányokon jár az eszem.Fog ez váltoni?Nem nagyon szeretném lerontani a tanulmányi átlagomat,meg 2 év múlva érettségizni kéne szóval...amúgy 16/f



2014. szept. 24. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Miert erzed naprol napra hogy ehes vagy? Hmm micsoda fontos kerdes...
2014. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így vagyok. Főleg töri tanulás közben. Holnap szeretne velem egy lany talizni. Talán összejön.
2014. szept. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert barátnőre van szükséged, tehát nincs barátnőd.

Érted a filozófiám?

2014. szept. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok a dologgal,csak annyi hogy lány vagyok.
2014. szept. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is elég sokszor így vagyok... Szoba festő mázoló ként dolgozok, és elég sokszor van úgy, hogy elgondolkozok a szép együtt töltött időkön, és belegondolok a barátnőmmel közös jövőbe, és egyszer csak azt veszem észre, hogy 2 perce egy helyen húzom a glettvasat, vagy a festőhengert, vagy esetleg a csiszolót.


21/F

2014. szept. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Buford Tannen ***** válasza:
5: Az már elég rossz :S Én is így vagyok vele,munka közben elkalandozom,pedig nem lenne szabad..Veszélyes is lehet, majd egyszer az ujjamat a fűrész alatt a porban fogom találni :S Arról nem beszélve hogy a vágás a fán olyan mint az ökörhugyozás
2014. szept. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert dugnod kell.
2014. szept. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
teen drama
2014. szept. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!