Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek Nyíregyházán,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Nyíregyházán, lehet találni ilyen leányzót? És ha igen merre keressem.

Figyelt kérdés

Tudom magasak az elvárásaim, de szeretném ha okos intelligens lenne, tehát szeret olvasni, szépen választékosan beszél és legyen érett gondolkodású.

Mindezt mondjuk 20 és 30 év között.

Persze azon sem sértődnék meg ha csinos lenne, de az előbbiek prioritást élveznek.


Én 24 vagyok.

Van tippetek?


2019. júl. 28. 20:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy olyan nőt, akire pont ráillik a leírás, de sajnos szombathelyi. Sorry :(
2019. júl. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Cica rúgja meg :) túl szép lett volna
2019. júl. 28. 20:18
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Én is ilyen vagyok, de ki kell, hogy ábrándítsalak. Egy igazán okos, értelmes fiatal lány, amint teheti, elmenekül ebből a városból. Én is azért járok a Debreceni Egyetemre mérnöki szakra, hogy kitörhessek innen. Csak nézz végig a belvároson, midnenhol kisebbségi, nincs rend és tisztaság, és még a magyarok is bunkók és rosszindulatúak. Szerintem keresgélj Te is máshol.
2019. júl. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sajnos valóban kevesen maradtak az értelmes kategóriából. De én szeretem ezt a várost. Sajna akár hova mehetek, itthon mindig csak itt leszek:)
2019. júl. 28. 20:23
 5/15 anonim ***** válasza:
Van, akik számára az otthon egy olyan dolog, amit megteremtesz magadnak. Én is ez vagyok. Valahogy mindig azt éreztem, hogy a helyek között (pl. Ausztria) sokkal jobban érezném magam. Lelkileg pedig Japánban. De nem itt, az biztos. Sose vágytam eddig vissza.
2019. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%

Semmi baj nincs Nyíregyházával, rengeteget fejlődött az utóbbi években.

Soha nem gondoltam volna, hogy valaha bárki is pont itt akar majd nyaralni, most meg kb. egy gombkstűt sem lehet leejteni Sóstón. Egyik hotel nyílik a másik után, a Continental Arénában rengeteg jó koncert van, jégpályát adtak, most uszoda készül....


Ne hallgass a nagatív mentalitású emberekre, akik mindenben a rosszat keresik! Megkeseredett egy élet lehet az ilyen...


Üdv,

egy nyiregyi nő, aki Bécsben járt egyetemre, munkája révén pedig több magyar városban is lakott már huzamosabb ideig (Bp., Miskolc, Szfehérvár), mégis az összes közül Nyíregyházát tekinti a legélhetőbb városnak.

2019. júl. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Lehet talalni. Nekem sok baratnom, akikre igaz a leiras az egyetemre jarnak, de kavezokban, nagykonyvtarban, szorakozohelyeken is siman leszolithatoak. :)
2019. júl. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Lehet.
2019. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, és Nyíregyházán keresd!
2019. júl. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Keresem keresem :) Columbo hadnagy segíthetne:)

Az már a kétségbeesés netovábbja ha itt kérdez az ember ilyet :D

2019. júl. 28. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!