Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek Nyíregyházán,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek Nyíregyházán, lehet találni ilyen leányzót? És ha igen merre keressem.

Figyelt kérdés

Tudom magasak az elvárásaim, de szeretném ha okos intelligens lenne, tehát szeret olvasni, szépen választékosan beszél és legyen érett gondolkodású.

Mindezt mondjuk 20 és 30 év között.

Persze azon sem sértődnék meg ha csinos lenne, de az előbbiek prioritást élveznek.


Én 24 vagyok.

Van tippetek?


2019. júl. 28. 20:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%
lehet itt is vannak ilyen lányok :D ;)
2019. júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Várom az üzeneteiket:) mindet meginvitálom egy jó beszélgetésre!

Akinek van kedve nyugodtan írjon !

2019. júl. 28. 20:45
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Tirpákiában nem nagyon találsz ilyet. Bár ha te is tirpák vagy, akkor más a szitu. Simán találhatsz hozzádillőt! (Viszont nem lesz intelligens, csak annyira, mint te.)
2019. júl. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

22:27

Azért ha Tirpákiában jársz, szívesen megvendégellek valami finomra és közben megtanítalak arra, mit illik és mit nem illik mondani!:)

2019. júl. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Érdekelne miféle civilizált környezetből írt az utolsó előtti válaszoló. Elég hamar eldöntötte hogy paraszt vagyok. Bár nem igazán tudom miből vonta le ezt a következtetést. Ha esetleg a megye alapján ahol élek akkor nem biztos hogy kettőnk közül ő az intelligensebb.

Csak annyit mondanék rá hogy akárhol is éljen biztosan van egy olyan hely ami magasabb színvonalú mint szeretett hazája :) szóval azt hiszem elég relatív ez a "Szabolcsi paraszt tirpák vagy" dolog. De biztosan én látom rosszul, hiszen csak egy tirpák vagyok semmi több:)

2019. júl. 29. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!