Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egeszsegugyben dolgozom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egeszsegugyben dolgozom, de azon kivul szerintetek hol lehetne megismerni orvost aki nemcsak dugni akar?

Figyelt kérdés
2020. febr. 5. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Orvostanhallgató vagyok, jelentkezz te is és megismerhetsz néhányat! 22N
2020. febr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

Mikor betegként elmész valamelyikhez.

De orvosi konferenciákon, orvosi Fosbúk csoportokban, vagy vadászatokon is ki lehet fogni egy jó partynak számító, pénzes dokit.


Sok sikert csajszi!

2020. febr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kedves vagy koszi a valaszt :) de en dolgozom mar, es nem tudom vallalni. es engem az orvostanhallgatoknal idosebbek erdekelnenek. Sok sikert a tanulmanyaidhoz!
2020. febr. 5. 19:54
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az orvosok általában orvosokkal, vagy egyéb magas beosztásban dolgozó nőkkel/férfiakkal ismerkednek.

Te mivel foglalkozol? Csak mert az "egészségügyben dolgozom" egy elég tág fogalom...

2020. febr. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
masodik valaszolonak is koszi, nagyon jolesik a segito hozzaallasotok :) Vadaszos sznob doki nem kene amugy, vegetarianus vagyok :D Te nem vagy orvos veletlenul? :DDD
2020. febr. 5. 19:55
 6/8 A kérdező kommentje:
4-es valaszolo, műtéti szakasszisztens vagyok, eselyem sincs beszelgetni senkivel :D De amugy jogot vegeztem, csak nincs meg az allamvizsgam es ugy vegeztem el az egeszsegugyi sulikat. elotte mentotisztire jartam, mert amugy en is orvos szerettem volna lenni, de nem sikerult, es ugy mentem ponttal mentotiszti foiskolara, de onnan mentem at jogra kesobb. szoval kacskaringos uton de visszakerultem az egeszsegugybe. azert tudnek elkepzelni orvost tarsnak, mert meg tudom erteni az eletet, aterzem a napi nehezsegeket, es engem is ez erdekel, de nem hiszem, hogy fogok talalni
2020. febr. 5. 19:59
 7/8 anonim ***** válasza:
95%
Nos el kell ,hogy keserítselek. Orvosok csak orvosokkal ismerkednek hasonló kaliberűekkel mint amilyenek ők maguk. Nem holmi kis ápolókkal..
2020. febr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
az az igazsag, hogy sok orvost ismerek akinek apolo a felesege vagy mas egeszsegugyben dolgozo, es nem feltetlenul orvos. De azert koszi a valaszt
2020. febr. 5. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!